Ta strona używa plików cookie w celu usprawnienia i ułatwienia dostępu do serwisu oraz prowadzenia danych statystycznych. Dalsze korzystanie z tej witryny oznacza akceptację tego stanu rzeczy.
Polityka Prywatności
Jak wyłączyć cookies?   
ROZUMIEM

Poznajcie nowych dyrektorów MOW w Czaplinku oraz PCKZiU w Drawsku Pomorskim

  • Napisane przez  DSI
Fot. SP Fot. SP

Na posiedzeniu Zarządu Powiatu Drawskiego podjęte zostały uchwały w sprawie stanowisk dyrektorskich w placówkach oświatowych, dla których organem prowadzącym jest Powiat Drawski. Obsadzone zostały stanowiska dyrektorski w Młodzieżowym Ośrodku Wychowawczym w Czaplinku oraz w Powiatowym Centrum Kształcenia Zawodowego i Ustawicznego w Drawsku Pomorskim.

Zarząd podjął uchwały 31 sierpnia

Zarząd Powiatu powierzył stanowisko dyrektora Młodzieżowego Ośrodka Wychowawczego w Czaplinku Panu Sebastianowi Matułojciowi, nauczycielowi – wychowawcy tej placówki na pięć lat szkolnych.

Poznajcie nowych dyrektorów MOW w Czaplinku oraz PCKZiU w Drawsku Pomorskim

Natomiast Powiatowym Centrum Kształcenia Zawodowego i Ustawicznego w Drawsku Pomorskim będzie kierowała od 1 września 2020 r. Pani Mariola Puchalska – dotychczasowa nauczycielka matematyki w ZSP w Drawsku Pomorskim, przewodnicząca Organizacji Międzyzakładowej NSZZ „Solidarność” przy ZSP w Drawsku Pomorskim.

Poznajcie nowych dyrektorów MOW w Czaplinku oraz PCKZiU w Drawsku Pomorskim

Nowych dyrektorów zapraszamy do współpracy

Dodatkowe informacje

  • .:
Powrót na górę

Moje konto

Współpracujemy

           

Zostań promotorem

Więcej