Ta strona używa plików cookie w celu usprawnienia i ułatwienia dostępu do serwisu oraz prowadzenia danych statystycznych. Dalsze korzystanie z tej witryny oznacza akceptację tego stanu rzeczy.
Polityka Prywatności
Jak wyłączyć cookies?   
ROZUMIEM

W których szkołach w powiecie są jeszcze wolne miejsca? Podajemy informacje

  • Napisane przez  SP, DSI
Obraz Alexas_Fotos z Pixabay Obraz Alexas_Fotos z Pixabay

Zarząd Powiatu Drawskiego zatwierdził oddziały klas pierwszych w szkołach ponadpodstawowych. Na tej podstawie Starostwo Powiatowe poinformowało, że są jeszcze wolne miejsca.

  • W ZSP w Czaplinku są wolne miejsca w Technikum w zawodzie technik mechatronik i technik organizacji turystyki – oddział łączony.
  • W ZSP w Drawsku Pomorskim są jeszcze miejsca w Liceum Ogólnokształcącym profil ogólny z rozszerzonymi językami obcymi, w Technikum w zawodzie technik pojazdów samochodowych i technik informatyk – oddział łączony oraz w Branżowej Szkole I Stopnia – oddział wielozawodowy.

  • ZSP w Kaliszu Pomorskim oferuje wolne miejsca w Liceum Ogólnokształcącym o profilu dwujęzycznym i policyjno-penitencjarnym, a także w Technikum w zawodzie technik informatyk.
  • ZSP w Złocieńcu można jeszcze rozpocząć naukę w klasie pierwszej Liceum Ogólnokształcącego o profilu wojskowym i matematyczno-ekonomicznym – oddział łączony, profilu lingwistystyczno-humanistycznym i biologiczno-chemicznym - oddział łączony oraz Branżowej Szkole I Stopnia – oddział wielozawodowy.

Dodatkowe informacje

  • .:
Powrót na górę

Moje konto

Współpracujemy

           

Zostań promotorem

Więcej