To już 18 lat sprzątania z Mrówką. We wrześniu kolejny spływ

  • Napisane przez  DSI
Fot. Mrówka Fot. Mrówka

Biuro turystyczne Mrówka od 18. lat organizuje cykliczną akcję sprzątania rzeki Drawy. Zawsze we wrześniu zaprasza na akcję Czysta Drawa. Każdego roku sprzątają odcinek rzeki Drawy i zaczynają w Czaplinku, nocują w Rzepowie a kończą w Złocieńcu.

Chcesz dołączyć?

Na ekoturystów organizatorzy czekają w  Ośrodku Sportów wodnych w Czaplinku o godzinie 9:00 12 września 2020 roku. Zapisy na spływ prowadzi Biuro Turystyczne Mrówka do którego należy zgłaszać imienne listy uczestników (imię, nazwisko, PESEL) na adres Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript. lub osobiście w biurze przy ulicy Wałeckiej 3 w Czaplinku.

Organizator pobiera opłatę 20 zł. od osoby, którą przeznaczy na zapewnienie transportu sprzętu biwakowego i kajaków, posiłków. Planowana jest zupa gulaszowa, grill i śniadanie. Zapewni miejsce noclegowe na polu namiotowym i parkingi dla samochodów.

Inne ważne informacje

Zabierz swój serwis obiadowy. Nie mogą to być naczynia jednorazowe co jest zgodne z ideą spływu. Każdy uczestnik indywidualnie zabezpiecza dla siebie namiot i inny sprzęt turystyczny. Osoby niepełnoletnie uczestniczyć mogą tylko pod opieką rodziców lub innej osoby dorosłej.

Dodatkowe informacje

  • Przeczytaj jeszcze:
    Intermarche Drawsko
Powrót na górę

Współpracujemy

           

Zostań promotorem

Więcej

Moje konto