Ta strona używa plików cookie w celu usprawnienia i ułatwienia dostępu do serwisu oraz prowadzenia danych statystycznych. Dalsze korzystanie z tej witryny oznacza akceptację tego stanu rzeczy.
Polityka Prywatności
Jak wyłączyć cookies?   
ROZUMIEM

Narkotyki po sąsiedzku. Mieszkaniec Szczecinka miał ponad pół kilograma narkotyków

  • Napisane przez  Policja
Fot. Policja Fot. Policja

Na podstawie wcześniejszych ustaleń policjant Rewiru Dzielnicowych szczecineckiej komendy zatrzymał 26 – latka, który posiadał w mieszkaniu znaczną ilość środków odurzających. Mężczyźnie grozi teraz nawet do 10 lat pozbawienia wolności.

Szczecinecki dzielnicowy na podstawie wcześniej uzyskanej informacji udał się do miejsca, w którym miał przebywać młody mężczyzna posiadający narkotyki. Na miejscu, gdzie przebywał 26 – latek, dzielnicowy w jednym z pomieszczeń ujawnił narkotyki. W pokoju na regale znajdowały się foliowe zawiniątka z suszem roślinnym oraz woreczki strunowe z zawartością białego proszku, a w szufladach regału pochowane były szklane pojemniki z zawartością substancji zakazanych. Na stole stał przezroczysty pojemnik również wypełniony suszem roślinnym. W pomieszczeniu ujawniono też wagę elektroniczną oraz plastikowy młynek do rozdrabniania suszu. Mężczyzna oznajmił, iż wszystkie te środki należą do niego. W związku z posiadaniem substancji zakazanych dzielnicowy zatrzymał 26 – letniego mężczyznę.

Na miejsce przybyli funkcjonariusze Wydziału Kryminalnego szczecineckiej komendy. W toku dalszych czynności policjanci w pomieszczeniu piwnicznym zajmowanym przez młodego mężczyznę ujawnili więcej substancji zabronionych. Narkotyki zabezpieczono, a 26 – latka doprowadzono do Komendy Powiatowej Policji w Szczecinku.

W jednostce po przeprowadzonych czynnościach przez technika kryminalistyki okazało się, że zabezpieczone substancje to prawie 280 gramów marihuany, blisko 350 gramów amfetaminy oraz kilka sztuk tabletek ecstasy.

Mężczyźnie za przestępstwo jakiego się dopuścił ustawa o przeciwdziałaniu narkomanii przewiduje karę pozbawienia wolności do lat 10.

Dodatkowe informacje

  • .:
Powrót na górę

Moje konto

Współpracujemy

           

Zostań promotorem

Więcej