2020-09-30 "Pojezierze Drawskie” – piękne i bezpieczne" - zapraszamy do udziału

  • Napisane przez  DSI
2020-09-30 "Pojezierze Drawskie” – piękne i bezpieczne" - zapraszamy do udziału

Do 30 września 2020 roku można przesyłać swoje prace i wziąć udział w fajnym projekcie wystawy fotograficznej „Pojezierze Drawskie” – piękne i bezpieczne". Nie ma znaczenia czy jesteś amatorem, czy profesjonalistą.

Możesz pokazać krajobraz, architekturę, zwierzęta lub reportaż. Wszystko to co jest pięknego w naszym pojezierzu.  Spośród nadesłanych prac zostaną wybrane te najlepsze. Organizatorzy planują prezentację wystawy we wszystkich gminach powiatu drawskiego, a jeśli się uda i w innych zakątkach Pojezierza Drawskiego. Po zakończeniu projektu powstanie również wirtualny album w sieci.

Piękny pamiątkowy album

Niespodzianką jest to, że autorzy wybranych na wystawę prac otrzymają specjalne pamiątkowe wystawowe albumy, w których znajdą także swoje fotografie.

Jak zgłosić swoje prace?

Na Drawskich Stronach Internetowych została przygotowana specjalna zakładka, w której będą publikowane wszystkie informacje związane z wystawą: www.dsi.net.pl/wystawa2020

W wystawę włączyli się samorządowcy. Patronami wystawy zostali: Starosta Drawski - Stanisław Cybula, Burmistrz Czaplinka - Marcin Naruszewicz, Burmistrz Drawska Pomorskiego - Krzysztof Czerwiński, Burmistrz Kalisza Pomorskiego - Janusz Garbacz i Burmistrz Złocieńca - Krzysztof Zacharzewski.

 

Dodatkowe informacje

  • Przeczytaj jeszcze:
Powrót na górę

Moje konto

Współpracujemy

           

Zostań promotorem

Więcej