Ta strona używa plików cookie w celu usprawnienia i ułatwienia dostępu do serwisu oraz prowadzenia danych statystycznych. Dalsze korzystanie z tej witryny oznacza akceptację tego stanu rzeczy.
Polityka Prywatności
Jak wyłączyć cookies?   
ROZUMIEM

DPS w Darskowie ma już ozonator. Znów dzięki „Magii Serca”

  • Napisał 
Fot. Magia Serca Fot. Magia Serca

Właśnie na ręce Wioletty Smolich, Dyrektor DPS w Darskowie, przekazaliśmy ozonator zakupiony w ramach projektu „Bezpieczny oddech każdego dnia” – informują wolontariusze z Fundacji Magia Serca.

To już kolejny zrealizowany projekt wsparcia dla placówek tej fundacji.

31 lipca Prezes fundacji Małgorzata Głodek i wolontariusze dostarczyli ozonator do Domu Pomocy Społecznej w Darskowie. Będzie on służył m.in. dezynfekcji pomieszczeń.

Zwiększy to bezpieczeństwo i poprawi warunki sanitarne pensjonariuszy oraz pracowników Domu Pomocy Społecznej w Darskowie. Fundacja także przeszkol ich w zakresie zakładania i zdejmowania rękawiczek, zachowania higieny jako skutecznej metody zapobiegania rozprzestrzeniania się zakażeń.

Realizacja projektu na kwotę 4 700,00 zł możliwa jest dzięki podpisanej w dniu 01.07.2020 r. umowie pomiędzy Ośrodkiem Działaj Lokalnie-Stowarzyszeniem Lokalna Grupa Działania "Partnerstwo Drawy z Liderem Wałeckim a Fundacją – Informuje Małgorzata Głodek.

Fundacja Magia Serca w walce koronawirusem przekazała już do drawskiego szpitala kardiomonitor z kapnografem o wartości 19 tys. zł oraz bronchofiberoskop optyczny warty 35 tys. zł  do szpitala w Wałczu.

Dodatkowe informacje

  • .:
Powrót na górę

Moje konto

Współpracujemy

           

Zostań promotorem

Więcej