Martyna Maciąg najlepsza w konkursie starostów i piosenek Anny Jantar

  • Napisał 
Fot. Adam Cygan Fot. Adam Cygan

To Martyna Maciąg, wokalistka o pięknym głosie okazała się najlepsza w konkursie trzech powiatów. Dzisiaj odbył się koncert wokalistów, którzy nadesłali swoje wykonania twórczości Anny Jantar.

W czerwcu 2020r. Starości powiatów: drawskiego, świdwińskiego i łobeskiego zaprosili mieszkańców do wzięcia udziału w konkursie. Do 10 lipca trzeba było przesłać dwa samodzielnie wykonane utwory z twórczości Anny Jantar. Te oceniło jury i wybrało 11 najlepszych artystów. Zgłosili się zarówno soliści jak i zespoły.

Koncert galowy w dzień imienin Anny Jantar

26 lipca w imieniny Anny Jantar odbył się koncert, w którym wzięli udział wybrani wokaliści. Przed koncertem nikt nie wiedział, kto jest laureatem. Koncert odbył się w „dużym kościele” w Drawsku Pomorskim. Przed rozpoczęciem koncertu z okazji imienin każda Anna otrzymała od organizatora kwiat.

Martyna laureatką

To Martyna Maciąg, znana czytelnikom DSI okazała się zdaniem Jury najlepsza. Fragment śpiewu Martyny możecie usłyszeć na końcu zarejestrowanego przez nas materiału filmowego.  II miejsce zajęła Bożena Korniluk, a III Martyna Frańczak.

Nagrody wręczali Starosta Drawski, Stanisław Cybula, Renata Kulik, Starosta Łobeski, Wicestarosta Świdwiński, Zdzisław Pawelec, Wicestarosta Drawski, Mariusz Nagórski oraz Marek Tobiszewski reprezentujący Związek Zachodniopomorskiej Strefy Centralnej.

Wśród laureatów znaleźli się także: Lidia Bernard – RabyIzabela KucaBogusław Zienkiewicz wraz z rodziną, Anna Kondrat, oraz zespoły – La Bazuna, Koło Gospodyń Wiejskich „Mielenczanki”, Za Remizą (PDDS – ORK, filia w Złocieńcu) oraz Drawskie Słowiki.

Fotorelacja

Dodatkowe informacje

  • Przeczytaj jeszcze:
    Intermarche Drawsko
Powrót na górę

Współpracujemy

           

Zostań promotorem

Więcej

Moje konto