Szykuje się kolejna edycja Festiwalu Słoika

  • Napisane przez  Karolina Podolska
Szykuje się kolejna edycja Festiwalu Słoika

Starosta Drawski zaprasza wszystkich chętnych do wzięcia udziału w wydarzeniu pn. „II Festiwal Słoika 2020”, w dniu 23 sierpnia br, od godz. 11.00, na terenie przy Starostwie Powiatowym w Drawsku Pomorskim.

Podczas Festiwalu odbędzie się konkurs na najlepszy „produkt ze słoika”, w pięciu kategoriach: ryby, owoce, warzywa, podroby  i pasztety, oraz nalewki.
 
Uczestnikami Konkursu mogą być przedstawiciele sołectw, kół gospodyń wiejskich, stowarzyszeń oraz lokalni producenci z regionu. Wystawcy muszą być mieszkańcami powiatu drawskiego. Warunkiem udziału  jest wysłanie wypełnionego formularza zgłoszeniowego do dnia 12 sierpnia 2020 r. na adres mailowy Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript., pocztą tradycyjną na adres Starostwa Powiatowego w Drawsku Pomorskim - Pl. E. Orzeszkowej 3, lub złożenie  bezpośrednio w Biurze Obsługi Klienta na parterze Starostwa Powiatowego, z dopiskiem „ II Festiwal Słoika 2020”.
 
Prezentacja zgłoszonych potraw i produktów,  ich degustacja przez Jury i rozstrzygnięcie konkursu odbędzie się w trakcie „II Festiwalu Słoika 2020” o wyznaczonej godzinie i miejscu.
 
Dodatkowym atutem ocenianej potrawy lub produktu będzie nawiązanie do historii oraz zwyczajów ziem powiatu drawskiego. Produkty muszą znajdować się w słoiku (ozdobienie słoika będzie dodatkowym atutem).
 
Załączniki do pobrania :

Dodatkowe informacje

  • Przeczytaj jeszcze:
    Intermarche Drawsko
Powrót na górę

Współpracujemy

           

Zostań promotorem

Więcej

Moje konto