Ta strona używa plików cookie w celu usprawnienia i ułatwienia dostępu do serwisu oraz prowadzenia danych statystycznych. Dalsze korzystanie z tej witryny oznacza akceptację tego stanu rzeczy.
Polityka Prywatności
Jak wyłączyć cookies?   
ROZUMIEM

„Halinka”, świetlica w Białym Zdroju uroczyście otwarta

  • Napisane przez  DSI za Janusz Garbacz
Fot. Janusz Garbacz Fot. Janusz Garbacz

Od 16 lipca mieszkańcy mogą już oficjalnie korzystać z nowej świetlicy w Białym Zdroju. W czwartek odbyło się uroczyste otwarcie wyczekiwanej przez mieszkańców nowo wybudowanej Świetlicy Wiejskiej “Halinka” w Białym Zdroju.

W uroczystości w Białym Zdroju oprócz mieszkańców, władz gminy Kalisz Pomorski nie zabrakło takich gości jak  Olgierd Geblewicz, Marszałek Województwa Zachodniopomorskiego, Jarosław Rzepa, Poseł na Sejm RP Pan, Damian Greś, Dyrektor Wydziału Turystyki i Gospodarki w Urzędzie Marszałkowskim Województwa Zachodniopomorskiego, Krzysztof Zacharzewski Burmistrz Złocieńca. 

Symbolicznego przecięcia wstęgi dokonali Panowie  Olgierd Geblewicz i Jarosław Rzepa oraz Panie: Halina Maras, Halina Samek, Halina Mackiewicz, Violetta Zbytek oraz Hania. Poświęcenia świetlicy dokonał ksiądz proboszcz Kazimierz Serafin.

Program artystyczny rozpoczęły mieszkanki z Białego Zdroju, po którym Burmistrz Janusz Garbacz powitał zebranych na uroczystości. W tym miejscu podziękował wszystkim, którzy przyczynili się do powstania nowego obiektu kulturalnego.

Radni Miejscy przekazali nowej świetlicowej Justynie Antoszków bon na 500 zł na doposażenie świetlicy.

W dalszej części uroczystości organizatorzy zaprosili na koncertu Sandry Cygan.

Dodatkowe informacje

  • .:
Powrót na górę

Współpracujemy

           

Zostań promotorem