Ta strona używa plików cookie w celu usprawnienia i ułatwienia dostępu do serwisu oraz prowadzenia danych statystycznych. Dalsze korzystanie z tej witryny oznacza akceptację tego stanu rzeczy.
Polityka Prywatności
Jak wyłączyć cookies?   
ROZUMIEM

Powstanie trzecia książka o jedzeniu w powiecie drawskim

  • Napisane przez  DSI
Obraz RitaE z Pixabay Obraz RitaE z Pixabay

Do tej pory wydane zostały dwie książki kulinarne z powiecie drawskim. Są to „Smaki Powiatu Drawskiego” oraz „Powiat Drawski smakuje inaczej”

Teraz wydawca, czyli Starostwo Powiatowe w Drawsku Pomorskim podjęło się wydania trzeciej publikacji. Zgodnie z zapowiedzią ma to być książka pt. Powiat Drawski ze smakiem

Dwie poprzednie publikacje - „Smaki Powiatu Drawskiego” oraz „Powiat Drawski smakuje inaczej”, cieszyły się dużym zainteresowaniem mieszkańców powiatu, mamy więc nadzieję, że propozycja wydania kolejnej części naszej kulinarnej wędrówki po powiecie także zyska Państwa aprobatę i uda nam się pozyskać wiele nowych przepisów, receptur i innych tajemnic sztuki kulinarnej – informują Agnieszka Brzeźniakiewicz i Karolina Podolska z drawskiego starostwa.

Twój przepis w książce kulinarnej

Już dziś zaczynamy zbierać przepisy do nowej książki! Jeżeli chcą Państwo podzielić się z nami swoją popisową potrawą, prosimy o przesłanie formularza zgłoszeniowego wraz ze zdjęciem potrawy oraz zgodą na przetwarzanie danych osobowych na adres mailowy: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript. lub tradycyjną pocztą - Starostwo Powiatowe, Wydział Rozwoju i Promocji, pl. Elizy Orzeszkowej 3, 78 - 500 Drawsko Pomorskie – zachęcają panie Agnieszka i Karolina.

Szczegółów możesz dowiedzieć się w Wydziale Rozwoju i Promocji lub pod nr tel. 94 36 301 81 oraz 94 36 301 85. Zgłoszenia można przesłać do końca września 2020 roku.

Dodatkowe informacje

  • .:
Powrót na górę

Moje konto

Współpracujemy

           

Zostań promotorem

Więcej