Bestialsko zniszczone ule. Kto zniszczył pszczele rodziny?

  • Napisane przez  DSI
Fot. Internauta Fot. Internauta

W Gudowie zniszczono ule. Obraz zniszczeń jest bardzo ponury. Kilkanaście uli, które stało na pożytku zostało powywracanych.

Sprawa już została zgłoszona przez mieszkańców zgłoszona. Problem jest natomiast w tym, że właściciel nie jest z Gudowa.

Mieszkańcy poszukują właściciela pasieki, który prawdopodobnie pochodzi z okolic Strzelec Krajeńskich. Aktualizacja: Dzięki sile Internetu już udało odnaleźć się właściciela.

W Gudowie zniszczono ule. Obraz zniszczeń jest bardzo ponury. Kilkanaście uli, które stało na pożytku zostało powywracanych. Sprawa już została zgłoszona przez mieszkańców zgłoszona. Problem jest natomiast w tym, że właściciel nie jest z Gudowa. Mieszkańcy poszukują właściciela pasieki, który prawdopodobnie pochodzi z okolic Strzelec Krajeńskich. Aktualizacja: Dzięki sile Internetu już udało odnaleźć się właściciela. Poszukujemy właściciela pasieki, który postawił swoje ule w Gudowie ( woj. zachodniopomorskie). Jego ule zostały zdewastowane. Sprawa została zgłoszona na policję, ale nie mamy kontaktu do właściciela.

Poszukujemy właściciela pasieki, który postawił swoje ule w Gudowie ( woj. zachodniopomorskie). Jego ule zostały zdewastowane. Sprawa została zgłoszona na policję, ale nie mamy kontaktu do właściciela.

Dodatkowe informacje

  • Przeczytaj jeszcze:
    Intermarche Drawsko
Powrót na górę

Współpracujemy

           

Zostań promotorem

Więcej

Moje konto