Ta strona używa plików cookie w celu usprawnienia i ułatwienia dostępu do serwisu oraz prowadzenia danych statystycznych. Dalsze korzystanie z tej witryny oznacza akceptację tego stanu rzeczy.
Polityka Prywatności
Jak wyłączyć cookies?   
ROZUMIEM

Wybory prezydenckie: Prezydent Andrzej Duda z wizytą w Drawsku Pomorskim – zdjęcia

  • Napisane przez  DSI
Fot. Adam Cygan Fot. Adam Cygan

W Drawsku Pomorskim Rafał Trzaskowski w pierwszej turze wyborów zdobył więcej głosów niż obecny Prezydent RP Andrzej Duda. Przewaga niewielka ale ponad dwa punkty procentowe. 37,76% do 35,26%.

Do wtorku, żaden z kandydatów nie informował o planach wizyty w Drawsku Pomorski, natomiast obaj planowali wizytę w Szczecinku oddalonym o troszkę ponad 70 km.

Komitet Andrzeja Dudy nagle zmienia plany

We wtorek pojawiły się informacje o planowanej wizycie Prezydenta w gminie Drawsko Pomorskie. Oprócz spotkania w centrum miasta zaplanowana została wizyta na poligonie drawskim. Tam rano Andrzej Duda jako zwierzchnik Sił Zbrojnych spotkał się polskimi oraz amerykańskimi żołnierzami, którzy brali udział w ćwiczeniu Defender-Europe 20 Plus. Prezydentowi towarzyszył będzie minister obrony narodowej Mariusz Błaszczak.

Drugi punkt to spotkanie z wyborcami, które Andrzej Duda rozpoczął od informacji, że rosyjski Gazprom wypłacił wywalczone trybunałem Arbitrażowym w Sztokholmie odszkodowanie – 1,5 mld dolarów.  Nie brakowało również obietnic wyborczych.

Dodatkowe informacje

  • .:
Powrót na górę

Moje konto

Współpracujemy

           

Zostań promotorem

Więcej