Kino Drawa na weekend. Co będzie grane ?

  • Napisane przez  DSI
Kino Drawa na weekend. Co będzie grane ?

Od ubiegłego tygodnia działa Kino Drawa w Drawsku Pomorskim. Na start można było zobaczyć cztery filmy. Teraz w ofercie jest ich już 11, a Ośrodek Kultury w Drawsku Pomorskim czyni starania aby jeszcze zwiększyć ofertę.

Dzisiaj (czwartek) w drawskim kinie kończy się emisja: Swingersów, Małych kobietek i Sonic. Szybki jak błyskawica. Na ekran wchodzą: 

Od 26 czerwca 2020

  • Naprzód
Kino Drawa na weekend. Co będzie grane ?

Janko i Bogdan, dwóch nastoletnich braci elfów postanawia zbadać, czy magia wciąż istnieje. Chłopcy otrzymują na 16. urodziny Janka zaklęcie, dzięki któremu będą mogli przywołać do życia swojego nieżyjącego tatę. Uda się im to jednak tylko połowicznie... Bracia mają 24 godziny, aby odnaleźć drugie pół ojca! Aby zaklęcie zadziałało w pełni będą musieli odszukać mapę Manticory, legendarnej, nieustraszonej wojowniczki.

  • Sala samobójców. Hejter
Kino Drawa na weekend. Co będzie grane ?

Tomek (Maciej Musiałowski), student prawa Uniwersytetu Warszawskiego, zostaje przyłapany na plagiacie i wydalony z uczelni. Postanawia jednak ukrywać ten fakt przed światem i nadal pobiera pomoc finansową od państwa Krasuckich (Danuta Stenka, Jacek Koman) – rodziców Gabi (Vanessa Aleksander), przyjaciółki z czasów dzieciństwa. Kiedy oszustwo wychodzi na jaw, skompromitowany chłopak traci zaufanie i życzliwość swoich dobroczyńców. Przepełniony gniewem i żalem, oddzielony od Gabi, w której skrycie podkochuje się od lat, Tomek planuje zemstę na Krasuckich. Szansa pojawia się, kiedy otrzymuje pracę w agencji reklamowej, a wraz z nią dostęp do najnowszych technologii i tajemnic stołecznej elity. Pod pozorem obowiązków zawodowych Tomek zaczyna inwigilować Krasuckich, aktywnie włączonych w kampanię polityczną kandydata na prezydenta stolicy – Pawła Rudnickiego (Maciej Stuhr). Wkrótce plan internetowego hejtera zaczyna nabierać coraz realniejszych kształtów, a droga do jego realizacji wiedzie przez wirtualny świat popularnej gry komputerowej.

  • Niewidzialny człowiek
Kino Drawa na weekend. Co będzie grane ?

Uwikłana w toksyczną, pełną przemocy relację z bogatym i znakomitym naukowcem, Cecilia Kass (Elisabeth Moss) ucieka od swego męża nocą, by ukryć się w domu siostry (Harriet Dyer) oraz ich wspólnego przyjaciela z młodości (Aldis Hodge). Kiedy jej mąż (Oliver Jackson-Cohen) popełnia samobójstwo, zostawiając jej fortunę, Cecilia zaczyna się obawiać, że jego śmierć jest oszustwem. Tymczasem seria niewytłumaczalnych przypadków, które dzieją się wokół kobiety, zaczyna być śmiertelnie niebezpieczna, zagrażając życiu tych, których kocha. Ale jak udowodnić coś, czego udowodnić się nie da? Cecilia, na granicy obłędu, czuje, że prześladuje ją niewidzialny człowiek.

  • Od lipca kolejne nowości

W kolejnym tygodniu zaplanowane zostały kolejne filmy. Kino Drawa zaprosi dzieci na film „Śnieżka i Fantastyczna Siódemka”, a dla starszych będą Nędznicy, Coś się kończy, coś zaczyna  i Dżentelmeni.

Warto zwrócić uwagę na film, którego tylko będzie jedna emisja. To dokumentalizowany film „Najświętsze serce”.

Dodatkowe informacje

  • Przeczytaj jeszcze:
    Intermarche Drawsko
Powrót na górę

Współpracujemy

           

Zostań promotorem

Więcej

Moje konto