Ta strona używa plików cookie w celu usprawnienia i ułatwienia dostępu do serwisu oraz prowadzenia danych statystycznych. Dalsze korzystanie z tej witryny oznacza akceptację tego stanu rzeczy.
Polityka Prywatności
Jak wyłączyć cookies?   
ROZUMIEM

Ukrył się za pralką pod stertą ubrań, bo myślał, że jest poszukiwany, tymczasem kryminalni przyszli po jego kolegę

  • Napisane przez  Policja
Fot. DSI, Archiwum Fot. DSI, Archiwum

Z niecodzienną sytuacją spotkali się policjanci z Wydziału Kryminalnego Komisariatu Policji Szczecin – Dąbie. Pod jednym z adresów, który ustalili funkcjonariusze miała przebywać osoba poszukiwana. Kiedy weszli do mieszkania zastali… mężczyznę, który ukrył się za pralką pod stertą ubrań. Jednak to nie po niego przyszli.
Ukrył się za pralką pod stertą ubrań, bo myślał, że jest poszukiwany, tymczasem kryminalni przyszli po jego kolegę.


Policjanci z Wydziału Kryminalnego Komisariatu Policji Szczecin – Dąbie ustalili miejsce pobytu osoby poszukiwanej do odbycia kary pozbawienia wolności za przestępstwa wyłudzeń. Przeczuwając, co go za chwilę czeka, mężczyzna nie otwierał policjantom drzwi. Dopiero przybycie na miejsce Strażaków uzmysłowiło poszukiwanemu możliwość wejścia siłowego, więc postanowił dobrowolnie wpuścić policjantów. Po wejściu mundurowych do mieszkania mężczyzna został zatrzymany i doprowadzony do Zakładu Karnego i najbliższy rok spędzi w odosobnieniu.

Podczas interwencji czujność szczecińskich policjantów nie została jednak uśpiona. W trakcie przeszukania mieszkania ujawnili jeszcze jednego mężczyznę, który ukrywał się za pralką, pod stertą ubrań. W rozmowie z funkcjonariuszami przyznał, że bał się ujawnić, bo myślał, że jest poszukiwany – dopiero sprawdzenie danych w systemach policyjnych wykluczyło taką możliwość.

Dodatkowe informacje

  • .:
Powrót na górę

Moje konto

Współpracujemy

           

Zostań promotorem

Więcej