Macie trampolinę na podwórku? Uważajcie w Bornem Sulinowie są na takie rzeczy chętni

  • Napisane przez  Anna Matys
Macie trampolinę na podwórku? Uważajcie w Bornem Sulinowie są na takie rzeczy chętni

Policjanci z Komisariatu Policji w Bornem Sulinowie ustalili i zatrzymali wspólnie z policjantami z Wydziału Kryminalnego Komendy Powiatowej Policji w Szczecinku trzech mężczyzn, którzy w minionym tygodniu dokonali kradzieży z terenu ogródków działkowych w gminie Borne Sulinowo trampoliny. Mężczyźni usłyszeli już zarzuty, za kradzież grozi im nawet do 5 lat pozbawienia wolności.

Zatrzymanie trzech mężczyzn to efekt wspólnych działań policjantów z Komisariatu Policji w Bornem Sulinowie oraz policjantów z Wydziału Kryminalnego Komendy Powiatowej Policji w Szczecinku. 22-letni mieszkaniec powiatu szczecineckiego wspólnie z dwoma mieszkańcami powiatu drawskiego w minionym tygodniu dokonali kradzieży z terenu ogródków działkowych w gminie Borne Sulinowo trampoliny. Właściciel straty wycenił na kwotę 800 zł.

Podczas przesłuchania okazało się, że to nie jedyna trampolina na koncie zatrzymanych. Kolejna trampolina o wartości 580 złotych została przez nich skradziona na terenie powiatu drawskiego.

Mężczyźni w wieku od 20 do 28 lat już usłyszeli zarzuty. Za kradzież grozi im do 5 lat pozbawienia wolności.

Dodatkowe informacje

  • Przeczytaj jeszcze:
Powrót na górę

Moje konto

Współpracujemy

           

Zostań promotorem

Więcej