Bojówki wracają do świata mody. Oto 5 zaskakujących kolorów

  • Napisane przez  Artykuł sponsorowany
Bojówki wracają do świata mody. Oto 5 zaskakujących kolorów

Uważa się, że świat mody co kilka-kilkanaście lat zatacza koło i stare kreacje wracają do łask. Teoretycznie co sezon pojawiają się nowe propozycje zarówno od projektantów, jak i od popularnych sieci handlowych. Mimo wszystko często można odnieść wrażenie, że dany produkt już gdzieś widzieliśmy.

Dobrym przykładem na potwierdzenie powyższej tezy są bojówki męskie, które czasy swojej świetności miały już za sobą. Dziś znów wracają w wielkim stylu. Co uległo zmianie? Otrzymaliśmy dowolność w kwestii koloru i fasonu. Warto wiedzieć, kiedy bojówki są zgodne z obecnymi standardami. Na to pytanie odpowiada wpis o bojówkach męskich na stronie epoznan.pl.

Czy moro wyjdzie z mody?

Bojówki w barwach moro mogą być wykorzystywane zarówno w trakcie działań militarnych, survivalowych, jak i podczas kompletowania swojej własnej kreacji. Łącząc je z czarnym t-shirtem, najczęsciej w wersji slim, można otrzymać naprawdę interesujący efekt końcowy, który promowany jest przez popularnego na całym świecie rapera i producenta Jay’a-Z.

Oliwkowe bojówki jako alternatywa dla miejskich stylizacji

Kiedy bojówki męskie w oliwkowym kolorze prezentują się w modny sposób? Gdy połączone są z wysokimi butami i czarną koszulką. Panowie, którzy mogą pochwalić się imponującą muskulaturą i chcą podkreślić ją za pomocą koszulek powinni wykorzystać tę propozycję. To dość prosty, często rekomendowany przez stylistów pomysł, by wyglądać nieco bardziej męsko.

Czerń, czyli królowa elegancji

Jak wybrać bojówki męskie, by były one modne? Alternatywą dla klasycznych modeli są bojówki męskie slim wyposażone w ściągacz nogawki. Takie połączenie cieszy się ogromnym uznaniem w casualowej modzie męskiej i prawdopodobnie przez kolejne sezony będziemy mogli często spotkać je na ulicach największych miast na świecie.

Khaki jako hołd dla starych trendów

Bojówki khaki lub w odcieniu piaskowym czasy swojej świetności mają teoretycznie za sobą. Były one hitem w latach 90-tych. Można było kupić je w niemal każdym sklepie z odzieżą męską. Dziś i one notują spektakularny powrót. Hitem są stylizowane na khaki joggery w wersji slim, które sprawdzą się zarówno na wycieczce jak i na spotkaniu z bliskimi.

Neonowa zieleń jako innowacyjna odpowiedź na potrzeby klientów

Gdy pojawia się zestawienie kolorów, nigdy nie może zabraknąć przejaskrawionego neonu. Od kilku lat jest to letni hit, który w wakacyjnym klimacie sprawdza się idealnie. Neonowa zieleń nie jest jednak rozwiązaniem na każdą okazję i dla każdego. Bojówki w takim odcieniu to dobre rozwiązanie na imprezach z przyjaciółmi, lecz na leśny biwak mogą okazać się zbyt charakterystyczne i rzucające się w oczy.

Dodatkowe informacje

  • Przeczytaj jeszcze:
Powrót na górę

Współpracujemy

           

Zostań promotorem

Więcej

Moje konto