Powstanie wirtualna izba muzealna w Czaplinku. Dwie instytucje zacieśniają współpracę

  • Napisał 
Powstanie wirtualna izba muzealna w Czaplinku. Dwie instytucje zacieśniają współpracę

Zespół Szkół Ponadgimnazjalnych w Czaplinku, którego dyrektorem jest Małgorzata Głodek oraz Czaplinecki Ośrodek Kultury, który prowadzi Aleksandra Łuczyńska właśnie zbliżyły się do siebie i zacieśniają współpracę. 1 czerwca podpisana została umowa o współpracy.

Porozumienie, dotyczy realizacji projektu, który będzie realizowany od 1 czerwca do 16 października 2020 roku i dotyczy on inicjatywy z zakresu animacji i edukacji kulturowej.

Nasza szkoła podpisała porozumienie z Czaplineckim Ośrodkiem Kultury na realizację INICJATYWY Z ZAKRESU ANIMACJI I EDUKACJI KULTUROWEJ to dopiero początek współpracy – mówi Małgorzata Głodek, Dyrektor ZSP

Powstanie wirtualna izba muzealna w Czaplinku

Instytucje chcą realizować projekt pod nazwą „Zdalnie oraz namacalnie – wspólne tworzenie Mobilnej Izby Historycznej przy ZSP w Czaplinku.”

To dobra wiadomość dla miłośników historii. Nie tylko będziemy rozwijać Izbę Muzealną oraz tworzyć jej mobilną wersję. W planach mamy również wiele inicjatyw związanych z bractwem historycznym – informuje Aleksandra Łuczyńska, Dyrektor CZOK

Dodatkowe informacje

  • Przeczytaj jeszcze:
    Intermarche Drawsko
Powrót na górę

Współpracujemy

           

Zostań promotorem

Więcej

Moje konto