Ta strona używa plików cookie w celu usprawnienia i ułatwienia dostępu do serwisu oraz prowadzenia danych statystycznych. Dalsze korzystanie z tej witryny oznacza akceptację tego stanu rzeczy.
Polityka Prywatności
Jak wyłączyć cookies?   
ROZUMIEM

Aleksandra Kot ze szkoły w Złocieńcu nagrodzona w ogólnopolskim konkursie chemicznym

  • Napisane przez  Bogusława Jarosz
Aleksandra Kot ze szkoły w Złocieńcu nagrodzona w ogólnopolskim konkursie chemicznym

Aleksandra Kot z klasy pierwszej LO o profilu biologiczno-chemicznym w Zespole Szkół Ponadgimnazjalnych im. gen. Wł. Andersa w Złocieńcu otrzymała dyplom z bardzo dobrym wynikiem za udział w Ogólnopolskim Konkursie Chemicznym „ALCHEMIK”, który odbył się 10 marca 2020 r.

Pozostali licealiści biorący udział w konkursie: Marcela Bartnik, Dominika Kręc, Krzysztof Zawierucha, Piotr Padewski i Otylia Kosińska, osiągając wysokie wyniki, otrzymali dyplomy uznania.

Zadaniem uczniów było rozwiązanie testu zawierającego 30 pytań zamkniętych oraz zadania opisowego o reakcjach lub zjawiskach chemicznych, z którymi spotykamy się na co dzień.

Celem konkursu było rozwijanie zainteresowań i pogłębianie talentu uczniów, dostarczenie im wiedzy i rozrywki umysłowej z zakresu chemii Organizatorem konkursu w szkole była nauczycielka chemii Bogusława Jarosz.

Dodatkowe informacje

  • .:
Powrót na górę

Moje konto

Współpracujemy

           

Zostań promotorem

Więcej