„Żbik” z pomocą dla Domu Pomocy Społecznej w Darskowie

  • Napisane przez  Radosław Dominowski
Fot. Radosław Dominowski Fot. Radosław Dominowski

Maseczkowa akcja „Żbika” wciąż trwa. Dzisiaj, w odpowiedzi na internetową zbiórkę na sprzęt ochrony osobistej dla Domu Pomocy Społecznej w Darskowie, po raz kolejny  postanowili włączyć się myśliwi z koła łowieckiego „Żbik Budowo”.

W ramach akcji #Myśliwizpomocą delegacja koła łowieckiego przekazała na ręce Pani dyrektor Wioletty Smolich 1000 sztuk maseczek ochronnych oraz 200 przyłbic.

- To może nie jest dużo, ale czujemy wielką radość, że my, myśliwi, możemy pomóc, wesprzeć i zadbać o pracowników i pensjonariuszy tutejszego Domu Pomocy Społecznej- mówi prezes koła Radosław Bosiacki.

„Żbik” z pomocą dla Domu Pomocy Społecznej w Darskowie

W ramach ogólnopolskiej akcji „Myśliwi z pomocą pielęgniarkom, lekarzom i ratownikom” w której udział bierze  Koło Łowieckie ”Żbik-Budowo”, myśliwi przekazali służbie zdrowia już ponad 180 000 tyś maseczek oraz kilka tysięcy przyłbic.

„Żbik” z pomocą dla Domu Pomocy Społecznej w Darskowie

Szczególne podziękowania składamy kierownictwu i Paniom z  firmy Teamdress Drawa Sp.z o.o. ze Złocieńca, która przyłączyła się do akcji ”Żbika” nieodpłatnie szyjąc maseczki z materiałów dostarczonych przez złocienieckie koło łowieckie.

Dodatkowe informacje

  • Przeczytaj jeszcze:
Powrót na górę

Współpracujemy

           

Zostań promotorem

Więcej

Moje konto