Ta strona używa plików cookie w celu usprawnienia i ułatwienia dostępu do serwisu oraz prowadzenia danych statystycznych. Dalsze korzystanie z tej witryny oznacza akceptację tego stanu rzeczy.
Polityka Prywatności
Jak wyłączyć cookies?   
ROZUMIEM

Czaplinek poinformował jak będzie świętował 30 lat samorządu

  • Napisane przez  DSI
Czaplinek poinformował jak będzie świętował 30 lat samorządu

27 maja mija 30 lat istnienia samorządu. W maju 1990 roku odbyły się pierwsze w pełni wolne wybory samorządowe w Polsce po II wojnie światowej.

Czaplinecki ratusz poinformował jak będzie obchodził to święto.

27 maja w środę  godz. 12:00 odbędzie się uroczyste przejście spod ratusza na cmentarz i złożenie kwiatów na grobach burmistrza III kadencji Zenona Rychliczka, przewodniczącego Rady Miejskiej I i II kadencji Wiesława Żegalskiego oraz  radnych: Ryszarda Piętosy, Ireneusza Grzyba, Czesława Chochoła, Bogdana Stećkowa, Jerzego Jana Nałęcza.

Następnie uczestnicy będą mieli możliwość spotkać się z Burmistrzem Czaplinka Marcinem Naruszewiczem oraz przewodniczącym Rady Miejskiej Michałem Olejniczakiem w sali narad Urzędu Miejskiego.

Organizatorzy proszą osoby, które chciałyby uczestniczyć w obchodach o zgłoszenia telefoniczne lub mailowe do dnia 25 maja 2020 (poniedziałek) do godz. 10:00:  tel. 94 375 47 90, 510 086 870,   mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

Urząd zaznaczył, że jeżeli sytuacja na to pozwoli, uroczyste spotkanie samorządowców i wspólne świętowanie 30-lecia istnienia samorządu zostanie zorganizowane we wrześniu tego roku.

Dodatkowe informacje

  • .:
Powrót na górę

Moje konto

Współpracujemy

           

Zostań promotorem

Więcej