Wywiad z Pawłem Reszką dał młodym dziennikarkom III miejse w konkursie dziennikqarskim

  • Napisane przez  ZSP
Adrianna Cybulska i Maria Wiewiórkowska laureatki konkursu Potęga Prasy Adrianna Cybulska i Maria Wiewiórkowska laureatki konkursu Potęga Prasy

W czasie wirtualnego posiedzenia kapituły tygodnika „Angorka” oraz Stowarzyszenia „Potęga Prasy” rozstrzygnięto kolejną edycję dziennikarskich zmagań. Adrianna Cybulska i Maria Wiewiórkowska –  redaktorki naczelne działającego przy ZSP w Kaliszu Pomorskim „Kontrastu”  wywalczyły III miejsce za wywiad z Pawłem Reszką.

To bardzo miła wiadomość, autorkom należą się gratulacje. Cieszę się, że gazeta od lat trzyma tak dobry poziom – tak sukces komentowała Aleksandra Radecka, polonistka i opiekun koła dziennikarskiego.

W tym roku pierwszy raz  organizatorzy konkursu zaproponowali wszystkim zainteresowanym redakcjom temat : „W trosce o naszą planetę”. Licealiści z Kalisza Pomorskiego stworzyli numer „ Czy grozi nam zagłada?” z wyjątkowym rysunkiem Amelii Ciosmak  na stronie tytułowej. Warto wspomnieć, że  to wydanie także spotkało się z zainteresowaniem komisji konkursowej.

Dziennikarze „Kontrastu” od lat  udowadniają, że warto rozwijać sztukę opisywania i  komentowania, tego co nas otacza, jak widać robią to skutecznie.

Dodatkowe informacje

  • Przeczytaj jeszcze:
    Intermarche Drawsko
Powrót na górę

Współpracujemy

           

Zostań promotorem

Więcej

Moje konto