Ile kosztują zegarki Casio G Shock?

  • Napisane przez  Artykuł sponsorowany
Grafika: pexels.com Grafika: pexels.com

Chociaż każdy z nas posiada czasomierz w smartfonie, popularność zegarków naręcznych nie maleje. Chętnie korzystamy z eleganckich konstrukcji, które traktujemy niemal jak biżuterię. Inwestujemy również w modele dla aktywnych, które pomagają nam monitorować efektywność treningu i pracę organizmu.

Jako przykład wykorzystamy serię G-Shock od marki Casio. Chociaż są to produkty sportowe, doskonale odnalazły się wśród młodzieży i mody miejskiej. Często są zatem wykorzystywane przy stylizacjach sportowych i casualowych. Warto więc zwrócić na nie szczególną uwagę. Ile kosztuje porządny markowy zegarek G-Shock? Sprawdź i dopasuj model do swoich oczekiwań, pomoże Ci w tym ten wpis:
https://metropoliabydgoska.pl/ktory-zegarek-g-shock-jest-dla-ciebie/.

Najtańszy zegarek G-Shock

Najtańsze zegarki Casio G-Shock dostępne są w cenach od ok. 150 zł. Jest to m.in. model G-SHOCK HDC-700-1AVEF, który oprócz standardowych funkcji serii, oferuje m.in. Telemo, czyli książkę telefoniczną na 30 kontaktów – 8 znaków literowych oraz 16 znaków cyfrowych.

Czy taki model jest zadowalający? Seria G-Shock przygotowana została do tego, by poradzić sobie ze wstrząsami. Jeśli zatem czasomierz sygnowany jest logo G-Shock, możesz spodziewać się po nim naprawdę imponującej wytrzymałości – niezależnie od ceny.

Średnia półka serii Casio G-Shock

Inwestując w produkty przekraczające magiczną granicę 1000 zł, otrzymujesz wiele funkcjonalności i ciekawszy design, niż w przypadku tańszych propozycji. Czy są one tego warte? Wszystko zależy od Twoich indywidualnych potrzeb i oczekiwań.

Jako przykład posłuży nam zegarek Casio G-SHOCK GG-B100-1A9ER w cenie ok. 1100-1200 zł. Jest to stylowy męski model dla osób aktywnych, który zapewnia wodoszczelność w klasie WR200 (możliwość nurkowania z akwalungiem), barometr, termometr, wysokościomierz, krokomierz i wskaźnik lokalizacji. Doskonale sprawdzi się zarówno w przypadku wypraw wysokogórskich, jak i w czasie sportów wymagających zróżnicowanych umiejętności (np. triathlonu).

Najdroższe czasomierze Casio G-Shock

Czy górna granica ceny istnieje? Można powiedzieć, że jeśli znajdziesz najdroższy model, zawsze znajdzie się ktoś, kto kupi droższy. Jeśli mówimy na temat konstrukcji seryjnych, w Polsce dostępny jest zegarek G-Shock czarny za ponad 34 tys. zł i jest to model MRG-G2000HA-1A.

Co wyjątkowego ma on do zaprezentowania? Innowacyjne technologie zamknięte w niewielkim opakowaniu, którego design inspirowany był m.in. japońską kataną. Casio  MRG-G2000HA-1A można sparować z telefonem za pośrednictwem bluetooth 4.0. Dodatkowo oferuje on wodoszczelność w klasie WR200. Oznacza to, że w zegarku można pływać oraz nurkować z akwalungiem.

Dodatkowe informacje

  • Przeczytaj jeszcze:
    Intermarche Drawsko
Powrót na górę

Współpracujemy

           

Zostań promotorem

Więcej

Moje konto