#ZostańWDomu - Bądźmy razem - akcja Złocienieckiego Ośrodka Kultury

  • Napisane przez  Magdalena Owczarek
#ZostańWDomu - Bądźmy razem - akcja Złocienieckiego Ośrodka Kultury

Od ponad miesiąca animatorzy Złocienieckiego Ośrodka Kultury przenieśli swoją działalność do sfery online - poprzez fanpage ZOK oraz stronę internetową prowadzony jest szereg aktywności.

- Od poniedziałku do piątku czeka na Was mnóstwo atrakcji, zarówno dla najmłodszych, jak i dla tych starszych. Każdy znajdzie tutaj coś dla siebie - mówi Jolanta Smulska, dyrektor ZOK.

W poniedziałki, wtorki, środy i czwartki animatorki ze świetlic wiejskich pokazują sposoby na aktywne spędzanie wolnego czasu w rodzinnym gronie - są przepisy kulinarne, prace plastyczne, robótki ręczne, a także różnego rodzaju gry pobudzające wyobraźnię i kreatywność. Prace świetlic koordynuje  Monika Kuczyńska-Kochana. We wtorki i czwartki Wioletta Krzemińska prowadzi online lekcje śpiewu - uczy prawidłowego oddychania, dykcji i emisji głosu. Amatorzy zajęć plastycznych mogą uczestniczyć w warsztatach z Elżbietą Kordek - w każdą środę i piątek Ela wprowadza nas w świat sztuki prezentując techniki malarskie i rysunkowe.

Piątki to również cykl filmowy - propozycje filmowe przedstawia i opowiada o nich  Magda Owczarek. Dodatkowo, w czwartki Magda prowadzi  warsztaty z rękodzieła - w najbliższym zobaczycie jak zrobić świeczkę w formie z tego, co mamy akurat pod ręką.

We wtorki i piątki do krainy surrealizmu zaprasza nas Anita Balińska. W swoim cyklu “Sztuka pozytywnie zaraźliwa” przedstawia nietuzinkowych artystów i zachęca do inspiracji ich pracami w domowym zaciszu.

Obserwujcie profil Złocienieckiego Ośrodka Kultury i przesyłajcie również swoje propozycje aktywności i uwagi - Bądźmy razem!

Dodatkowe informacje

  • Przeczytaj jeszcze:
    Intermarche Drawsko
Powrót na górę

Współpracujemy

           

Zostań promotorem

Więcej

Moje konto