Okaż serce i przekaż 1% podatku

  • Napisane przez  Monika Rudzińska
Okaż serce i przekaż 1% podatku

Początek kwietnia to czas, w którym każdy z nas może zostać Super Bohaterem i przekazać 1% podatku oraz okazać wsparcie tym, którzy tego najbardziej potrzebują. 

Terapeuci Stowarzyszenia „Radość z życia” od ponad 8 lat pomagają niepełnosprawnym dzieciom w ich rozwoju każdego dnia. Mimo że, pracują zdalnie, bo obecna sytuacja tego wymaga, to cały czas są sercem i myślami ze swoimi podopiecznymi. Zachęcamy do obejrzenia krótkiego nagrania, w którym zwracają się do swoich Darczyńców i ludzi o dobrym sercu, pokazując, jak niewiele potrzeba by sprawić innym radość oraz okazać pomoc. 

Ty też możesz zrobić coś dobrego dla innych. Przekazując 1% podatku na Stowarzyszenie „Radość z życia”, pomożesz niepełnosprawnym dzieciom. To tak niewiele, a dla dzieci niepełnosprawnych, to szansa na kompleksową rehabilitację, wycieczki, turnusy, które mogą pomóc im w rozwoju i osiągnięciu samodzielności, a także spełnić ich największe marzenie, czyli odzyskać zdrowie. 

1% podatku nic nie kosztuje, możesz zrobić to online. Każdy nawet najdrobniejszy gest ma znaczenie. Bądź dobrym przykładem dla innych i wywołaj radość oraz uśmiech na twarzach podopiecznych. Okaż dobro by Stowarzyszenie „Radość z życia” mogło nadal nieprzerwanie nieść skuteczną pomoc, zapewniając wczesną rehabilitację od pierwszych tygodni życia  wspierając starsze dzieci, dla których powstało przedszkole oraz szkoła podstawowa, a także kształcić dorastającą młodzież  w szkole przysposabiającej do pracy.

Terapeuci Stowarzyszenia codziennie dają z siebie 100 % . Dzięki nim ich podopieczni wracają do zdrowia. Ty też możesz pomóc. Wystarczy jeden mały gest, który może tak wiele. 

Uśmiech dzieci w Waszych rękach. Podaruj 1% podatku i zostań naszym przyjacielem.

KRS 0000207472 z dopiskiem „Twoja Szkoła 96888”

Dziękujemy, że jesteś z nami!

Stowarzyszenie „Radość z Życia”

 

 

Dodatkowe informacje

  • Przeczytaj jeszcze:
    Intermarche Drawsko
Powrót na górę

Współpracujemy

           

Zostań promotorem

Więcej

Moje konto