Legimi – ta usługa w naszym powiecie jest dostępna dla każdego czytelnika za darmo

  • Napisane przez  DSI
Legimi – ta usługa w naszym powiecie jest dostępna dla każdego czytelnika za darmo

Legimi to księgarnia, czytelnia i biblioteka w jednym – taka internetowa. Możesz kupić, wypożyczyć audiobooka lub ebooka. Piszemy od razu, że nie jest to reklama księgarni. Dla każdego internauty to kolejna firma w sieci.

Piszemy o niej dlatego, że za sprawą Miejskiej i Gminnej Biblioteki Publicznej im. Stanisława Żeromskiego w Drawsku Pomorskim oraz dotacji Starostwa Powiatowego to właśnie w tej księgarni możesz wypożyczać audiobooki i e-booki za darmo.

Usługa została dofinansowana ze środków powiatu drawskiego przeznaczonych na realizację zadań powiatowych przez MiPBP w Drawsku Pomorskim – informuje Dyrektor Ośrodka Kultury w Drawsku Pomorskim.

Jak zacząć korzystać ?

Po pierwsze musisz być czytelnikiem jednej z bibliotek w powiecie. Konieczna jest rejestracja. Jeśli masz już swój numer w bibliotece, to tylko kontaktujesz się z biblioteką i prosisz o kod do LEGIMI.

Musisz mieć też konto na stronie LEGIMI.

Gdy masz konto i jesteś zalogowany oraz masz kod z biblioteki wchodzisz na stronę:

https://www.legimi.pl/bibliotekadrawsko/

Podajesz kod i gotowe. Masz dostęp. Możesz jeszcze pobrać aplikację na telefon, tablet lub komputer lub skorzystać z czytnika ebooków.

Legimi – ta usługa w naszym powiecie jest dostępna dla każdego czytelnika za darmo

Proste prawda.

Kilka uwag: Kod działa miesiąc, później trzeba zgłosić się po kolejny. Biblioteka wykupiła również ograniczoną ilość słów i może się tak zdarzyć że pula zostanie wyczerpana.a

Dodatkowe informacje

  • .:
Powrót na górę

Moje konto

Współpracujemy

           

Zostań promotorem

Więcej