Ta strona używa plików cookie w celu usprawnienia i ułatwienia dostępu do serwisu oraz prowadzenia danych statystycznych. Dalsze korzystanie z tej witryny oznacza akceptację tego stanu rzeczy.
Polityka Prywatności
Jak wyłączyć cookies?   
ROZUMIEM

Kacper Werner i Daniel Wiliński laureatami ogólnopolskiej olimpiady

  • Napisane przez  Robert Żołynia
Kacper Werner i Daniel Wiliński laureatami ogólnopolskiej olimpiady

Kacper Werner i Daniel Wiliński, licealiści LO w Złocieńcu z klasy pierwszej o profilu wojskowym i matematyczno-ekonomicznym otrzymali dyplomy laureatów w Ogólnopolskiej Olimpiadzie Zadań Logicznych, organizowanej przez Olimpusa z Warszawy.

Jury olimpiady przyznało również dyplomy uznania Marceli Bartnik, Janowi Krochmalowi oraz Dominice Krzemińskiej, również pierwszoklasistom. Uczniowie rozwiązywali zadania logiczne w kategorii liceum ogólnokształcące.

Celem olimpiady był rozwój i doskonalenie uzdolnień matematycznych, a także logicznego oraz kreatywnego myślenia młodzieży. Uczniowie oprócz przygotowania matematycznego wykazali się sprawnym i analitycznym rozwiązywaniem zadań i łamigłówek logicznych.

Konkurs odbył się 10 stycznia 2020 roku. Szkolnym organizatorem olimpiady była nauczycielka matematyki, Mariola Puchalska, pod której kierunkiem młodzież przygotowywała się do konkursu.

Dodatkowe informacje

  • .:
Powrót na górę

Moje konto

Współpracujemy

           

Zostań promotorem

Więcej