Ta strona używa plików cookie w celu usprawnienia i ułatwienia dostępu do serwisu oraz prowadzenia danych statystycznych. Dalsze korzystanie z tej witryny oznacza akceptację tego stanu rzeczy.
Polityka Prywatności
Jak wyłączyć cookies?   
ROZUMIEM

Uczniowie Andersa wspierali złocieniecką akcję „zbiórka karmy dla zwierząt ze schroniska" w Białogardzie

  • Napisane przez  Urszula Smyk
Uczniowie Andersa wspierali złocieniecką akcję „zbiórka karmy dla zwierząt ze schroniska" w Białogardzie

W miesiącu styczniu młodzież z ZSP Andersa w Złocieńcu zorganizowała na terenie szkoły zbiórkę karmy dla zwierząt ze schroniska w Białogardzie. Po raz kolejny uczniowie stanęli na wysokości zadania i wykazali duże zaangażowanie w przedsięwzięcie.

Szczególne podziękowania należą się grupie Wolontariuszy działającej prężnie zarówno na terenie szkoły jaki i środowiska lokalnego.

Poprzez swoją bezinteresowną działalność i prace na rzecz Szkolnego Koła Wolontariatu oraz ,,WIELKIE SERCA” niosą chętnie pomoc wszystkim potrzebującym. Podziękowania należą się również mieszkańcom Złocieńca, rodzicom uczniów, którzy wsparli zbiórkę. Szczególnie Pani Agnieszce Przysiwek, która osobiście zebrała i dostarczyła do szkoły znaczną ilość karmy dla zwierząt oraz Panom Sylwestrowi Gaczyńskiemu i Łukaszowi Sołtysowi za pomoc w organizacji akcji.

Uczniowie Andersa wspierali złocieniecką akcję „zbiórka karmy dla zwierząt ze schroniska

Dodatkowe informacje

  • .:
Powrót na górę

Moje konto

Współpracujemy

           

Zostań promotorem

Więcej