Ta strona używa plików cookie w celu usprawnienia i ułatwienia dostępu do serwisu oraz prowadzenia danych statystycznych. Dalsze korzystanie z tej witryny oznacza akceptację tego stanu rzeczy.
Polityka Prywatności
Jak wyłączyć cookies?   
ROZUMIEM

Zrobili coś niesamowitego. Musicie zobaczyć gdzie oni dotarli w krótkich spodenkach

  • Napisane przez  DSI
Fot. Lodołamacze Fot. Lodołamacze

Morsów zawsze podziwiałem, nawet zastanawiam się czasem czy nie spróbować, jednak gdy zaczynam pływanie w wodach otwartych w kwietniu i w piance odchodzi mi ochota na zimowe kąpiele.

Tym czasem morsy z Kalisza Pomorskiego „Lodołamacze” poszły jeszcze dalej i wyżej :)

Postanowili wejść na Śnieżkę w szortach. Na wyprawę w góry z Kalisza Pomorskiego wybrało się w piątek rano (31 stycznia) 9 osób. Po przyjeździe odwiedzili najpierw wodospad w Podgórnej w Przesiece. TO trzeci pod względem wysokości wodospad w polskiej części Karkonoszy. Wody potoku Podgórna spadają z 10-metrowego progu skalnego dwiema kaskadami. Kaliskie morsy oczywiście się w nim wykąpały.

Widocznie było za ciepło dla nich. Postanowili wyprawić się następnego dnia rano na Śnieżkę. Początek wyprawy o 8:30. Całą wyprawę zobaczycie na poniższym przygotowanym przez nich filmie.

Doszli i niezamarzli :)

To jednak jeszcze było za mało. W niedzielę odwiedzili wodospad Kropelka w Górzyńcu. Jaką następną wyprawę zorganizują i czym nas zaskoczą ?

Dodatkowe informacje

  • .:
Powrót na górę

Moje konto

Współpracujemy

           

Zostań promotorem

Więcej