Napaść na policjanta w Złocieńcu

  • Napisane przez  sierż. sztab. Karolina Żych
Napaść na policjanta w Złocieńcu

Policjanci ze Złocieńca zatrzymali mężczyznę, który podczas interwencji napadł na funkcjonariusza i go znieważył. Sąd wydał wyrok w tej sprawie. Po raz kolejny jest to dowód na to, że nie ma pobłażania dla sprawców tego typu zdarzeń.

Policjanci w trakcie patrolu jednej ze złocienieckich ulic interweniowali wobec grupy mężczyzn, którzy zachowywali się niewłaściwie. W trakcie prowadzonych czynności jeden z mężczyzn zaczął zachowywać się arogancko i używać wobec funkcjonariuszy słów wulgarnych, znieważając ich w ten sposób. Podczas interwencji, kiedy funkcjonariusze chcieli wyegzekwować od mężczyzny zachowanie zgodne z prawem, był on agresywny i w celu odstąpienia od podjętych czynności naruszył nietykalność cielesną jednego z funkcjonariuszy. 23 – letni mężczyzna, mieszkaniec Złocieńca, był nietrzeźwy, badanie na zawartość alkoholu wykazało w jego organizmie 3 promile.

Zebrany materiał dowodowy, pozwolił na przedstawienie podejrzanemu zarzutów i postawienie go przed drawskim sądem. Mężczyzna został skazany w trybie przyspieszonym.

Dodatkowe informacje

  • Przeczytaj jeszcze:
    Intermarche Drawsko
Powrót na górę

Współpracujemy

           

Zostań promotorem

Więcej

Moje konto