Ta strona używa plików cookie w celu usprawnienia i ułatwienia dostępu do serwisu oraz prowadzenia danych statystycznych. Dalsze korzystanie z tej witryny oznacza akceptację tego stanu rzeczy.
Polityka Prywatności
Jak wyłączyć cookies?   
ROZUMIEM

Drawskie Spotkania Morsów już w ten weekend

  • Napisane przez  UM
Drawskie Spotkania Morsów już w ten weekend

W najbliższy weekend (25-26 stycznia) już po raz 10-ty w Drawsku Pomorskim zostaną zorganizowane Drawskie Spotkania Morsów. To wydarzenie, które przyciąga do wspólnej kąpieli mieszkańców Pomorza Zachodniego. Wstępnie do udziału w wydarzeniu zapisało się blisko 200 osób. W sobotę po godz. 16-stej na plaży miejskiej nad Jeziorem Okra miłośnicy zimnych kąpieli będą wchodzili do wody przy blasku pochodni. Będzie również wspólny trening morsów.

Kąpiel główna przewidziana została na niedzielę na godz. 12.45 – również na plaży miejskiej Drawsku Pomorskim. Kąpiel tradycyjnie zostanie poprzedzona paradą morsów ulicami Drawska Pomorskiego. Parada wyruszy o godz. 12.15 spod pomnika czołgów i będzie zmierzała w kierunku plaży miejskiej.

Drawskie Spotkania Morsów organizowane są przez drawski Oddział PTTK oraz Gminę Drawsko Pomorskie. Organizację wydarzenia wspiera Powiat Drawski, Zakład Usług Komunalnych, Ośrodek Kultury w Drawsku Pomorskim, OSP Ostrowice oraz Straż Miejska.

Dodatkowe informacje

  • .:
Powrót na górę

Moje konto

Współpracujemy

       https://www.ubezpieczeniemieszkania.pl/

Zostań promotorem

Więcej