Przedszkolaki dla babci i dziadka

  • Napisane przez  Magdalena Urlic
Magdalena Urlic Magdalena Urlic

Wczoraj pięciolatki z grupy Motylki z Przedszkola Publicznego w Czaplinku opowiedziały z okazji Dnia Babci i Dziadka swoją bajkę. W przedstawieniu teatralnym „Przyjaciele pod grzybkiem” wnuczęta wyraziły wdzięczność i miłość do swoich babć i dziadków. Mali aktorzy pod kierunkiem wychowawcy Joanny Brożek wspaniale wcielili się w powierzone role, a piosenki i układy choreograficzne pięknie ilustrowały tekst mówiony.
Uroczystość zakończyła się gromkimi brawami, a dziadkowie i rodzice obecni na przedstawieniu skierowali wiele ciepłych słów w stronę dzieci oraz ich opiekunki artystycznej.
Po spektaklu dzieci wręczyły babciom i dziadkom przepiękne laurki, a następnie zaprosiły do wspólnego odtańczenia i odśpiewania piosenki na ich cześć.


Przedstawienie, przygotowane przez Joannę Brożek było kolejnym pięknym przedszkolnym wydarzeniem. Warto zaglądać na ulicę Grunwaldzką i uczestniczyć w tych niewielkich, ale niezwykle wzruszających uroczystościach. Za krótkimi spektaklami, koncertami i konkursami stoi zawsze ogromny wkład pracy nauczycieli, trwające tygodniami przygotowania oraz ogromne zaangażowanie.
Serdecznie gratulujemy najmłodszym artystom i ich wychowawcy pięknego występu, jesteśmy pełni podziwu dla odwagi małych aktorów i pracy opiekuna.

Dodatkowe informacje

  • Przeczytaj jeszcze:
    Intermarche Drawsko
Powrót na górę

Współpracujemy

           

Zostań promotorem

Więcej

Moje konto