Ta strona używa plików cookie w celu usprawnienia i ułatwienia dostępu do serwisu oraz prowadzenia danych statystycznych. Dalsze korzystanie z tej witryny oznacza akceptację tego stanu rzeczy.
Polityka Prywatności
Jak wyłączyć cookies?   
ROZUMIEM

Tę wystawę seniorów zobaczysz do 10 lutego

  • Napisane przez  MGOK
Tę wystawę seniorów zobaczysz do 10 lutego

14 stycznia w galerii pałacowej odbył się wernisaż wystawy wykonanej przez uczestników Dziennego Domu “Senior+” w Kaliszu Pomorskim. Wernisaż zaszczycili swą obecnością Stanisław Samek z-ca Burmistrza w Kaliszu Pomorskim oraz radni Rady Miejskiej Grażyna Kowalska i Adam Stąporek, twórczynie i twórcy prezentowanej ekspozycji z rodzinami i przyjaciółmi.

Tę wystawę seniorów zobaczysz do 10 lutego

Magdalena Bądźwol kierownik Dziennego Domu “Senior+” opowiedziała o początkach funkcjonowania domu, o założeniach organizatora, o tym w jaki sposób powstawała wystawa oraz o planach na przyszłość. Irena Chołuj instruktor w Dziennym Domu “Senior+” i inicjatorka wystawy, opowiedziała o technikach, które. zostały wykorzystane przy tworzeniu tych unikatowych prac oraz o tym, co było najtrudniejsze dla uczestników.

Tę wystawę seniorów zobaczysz do 10 lutego

Był także czas na pytania od publiczności. Spośród przybyłych gości padła propozycja, by zajęcia plastyczne dla seniorów odbywały się również w pałacowych lochach. Do tej propozycji ustosunkował się Stanisław Samek z-ca Burmistrza w Kaliszu Pomorskim. Po krótkim, oficjalnym początku spotkania nastąpił czas, kiedy można było podziwiać prezentowane prace oraz wymienić się refleksjami przy skromnym poczęstunku.

Tę wystawę seniorów zobaczysz do 10 lutego

Wystawa potrwa do dn. 10 lutego 2020 r. Zapraszamy do oglądania.

Dodatkowe informacje

  • .:
Powrót na górę

Moje konto

Współpracujemy

           

Zostań promotorem

Więcej