Nie tylko „WIATR W ŻAGLE!”… Zobacz jak wyglądał finał WOŚP w Wierzchowie – film i relacja

  • Napisane przez  DSI
Nie tylko „WIATR W ŻAGLE!”… Zobacz jak wyglądał finał WOŚP w Wierzchowie – film i relacja

Prawdziwe TORNADO DOBRYCH SERC szalało w Wierzchowie podczas 28 Finału Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy. Takim mianem można określić to, co miało miejsce w naszej niewielkiej miejscowości za sprawą #5702 Sztabu WOŚP w Szkole Podstawowej w Wierzchowie.

Po ośmiu latach uśpienia Wierzchowo ponownie zagrało dla Fundacji Jurka Owsiaka! Za sprawą dziewięcioosobowego Sztabu, na mieszkańców gminy czekało w tym dniu wiele atrakcji. Były to m.in.: licytacje, loteria fantowa, pokaz zumby grupy Perfect Sqad i pokaz fitness przygotowany przez Ali Fitness Klub, występy artystyczne uczniów i przedszkolaków oraz grupy tanecznej „Step Up”.

Można było podziwiać wspaniałe motocykle z BMM „Pancerny”, wziąć udział w szkoleniu
z pierwszej pomocy przedmedycznej, w warsztatach sensoplastycznych, a także spróbować swoich sił w sztuce kuglarskiej. Do dyspozycji wszystkich była również fotobudka, punkt medyczny, kosmetyczny i fryzjerski. Uczennice ze szkoły malowały dzieciom twarze i wykonywały tatuaże. Niewątpliwą atrakcją była również przygotowana dla wszystkich kawiarenka, a w niej przepyszne ciasta, które upiekli rodzice uczniów Szkoły Podstawowej w Wierzchowie oraz domowe pierogi  i chleb ze smalcem, które przygotowała Rada Sołecka wraz z Kołem Emerytów i Rencistów
z Wierzchowa. Można było również skosztować słodkiej waty cukrowej i popcornu. A dodatkowo, w trakcie Finału dowieziona została przepyszna pizza! A wszystko to odbyło się przy wspaniałej oprawie muzycznej miejscowego zespołu „Debiut”.

Wszystkim ludziom dobrej woli, organizatorom, ofiarodawcom przedmiotów na loterię i licytację oraz osobom, które wsparły naszą inicjatywę, zaproszonym gościom z zespołów artystycznych,  z klubu Fitness i Zumby, BMM Pancerny, strażakom, przedszkolakom, zespołowi muzycznemu, Pracownikom Szkoły, Radzie Rodziców, Radnym Gminy Wierzchowo oraz Sołectwu wraz z Kołem Emerytów i Rencistów z Wierzchowa SKŁADAMY NAJSERDECZNIEJSZE PODZIĘKOWANIA.

Szczególnie podziękowania ślemy do Pana Krystiana Kicki, który przygotował dla Nas film z wierzchowskiego Finału WOŚP. 

Bez Was wszystkich nie byłoby możliwe to, co osiągnęliśmy tego dnia.

Olbrzymim sukcesem zakończyła się zbiórka pieniędzy dla dziecięcej medycyny zabiegowej  28 Finału WOŚP – osiągnęliśmy bowiem niewyobrażalną wcześniej przez nas kwotę 23 000 złotych.

Ale, co jest również bardzo ważne,  zjednoczyliśmy wiele serc mieszkańców Naszej Gminy
i pokazaliśmy, że RAZEM MOŻEMY WIĘCEJ! WIERZCHOWSKIE TORNADO SERC na dobre rozhulało się w Naszej Gminie, dodając nam motywacji do zorganizowania kolejnego Finału WOŚP w następnym roku.

Wszystkim  ludziom o dobrych sercach, którzy byli tego dnia z nami i grali z 28 Finałem WOŚP – DZIĘKUJEMY! Będziemy grać do końca świata i jeden dzień dłużej! Bo pomaganie jest dziecinnie łatwe!

  • Szef Sztabu #5702 w SP Wierzchowo: Anna Mroczek
  • Dyrektor Szkoły Podstawowej w Wierzchowie: Joanna Skraba - Śliwka

 

 

 

Dodatkowe informacje

  • Przeczytaj jeszcze:
Powrót na górę

Współpracujemy

           

Zostań promotorem

Więcej

Moje konto