Inspiracje na świąteczne prezenty

  • Napisane przez  Artykuł sponsorowany
Inspiracje na świąteczne prezenty

Święta, szczególnie dzieciom kojarzą się z prezentami. To czas na spotkania w gronie rodzinnym, biesiadowania przy stole i czas przyjmowania i rozdawania prezentów.

Trudny wybór

Kupno prezentu to nie taka prosta sprawa. Trzeba trafić w gusta osoby do której trafi ów przedmiot. Zazwyczaj znamy te osoby co ułatwia nam kupno odpowiedniego prezentu. Znamy jej potrzeby, zamiłowanie, hobby, czy wiek. Wiadomo, że dla babci, dziadka kupimy inną rzecz, niż dla naszej małoletniej córki.

W dzisiejszych czasach półki sklepowe uginają się od atrakcyjnych towarów, a firmy prześcigają się w swoich ofertach, zniżkach cenowych, promocjach. W dni przedświąteczne jest to widoczne na każdym kroku. W sklepie, w telewizji, radiu, internecie. Ma to oczywiście swoje plusy, ponieważ wśród ogromu dostępnych produktów możemy wybrać ten odpowiedni. Jedyną przeszkodą jest stan naszego portfela. Na prezenty nie musimy wcale przeznaczać ogromnych sum. Mogą być to symboliczne rzeczy, które mają związek z naszą rodziną, przyjaciółmi. Oczywiście możemy też wydać na nie duże kwoty. Wszystko zależy od naszych chęci i możliwości finansowych. 

Naszym dorastającym dzieciom na pewno fajnym prezentem pod choinkę są np. telefony komórkowe, smartfony, wszelkie gadżety z tym związane, etui, słuchawki bluetooth, słuchawki z technologią wi-fi, która pozwala nam na znaczną swobodę, gdzie źródło dźwięku może znajdować się daleko od słuchawek, laptopy z przenośnym dyskiem, pendrivy na które można zgrywać różne pliki, teksty, muzykę, filmy i zdjęcia, komputery, netbooki, kamerki, e-booki, czy konsole. Gdy chcemy aby nasze dziecko, znajomy, przyjaciel dostał prezent, który obecnie jest na samym topie, który łączy niektóre wymienione wyżej produkty, który rozwija, uczy i wciela teorie w życie poprzez praktyczne działania, warto zastanowić się nad kupnem Robomastera S1.

Robomaster S1

 To nowatorski sprzęt, robot, który przy pomocy zabawy, różnych zadań, pomaga w edukacji, To połączony latający dron, mechaniczna stabilizacja kamery, czujniki zbliżeniowe, śledzenie obiektów i wiele innych fantastycznych możliwości. Użytkownicy za pomocą tego sprzętu, mogą zrozumieć zagadnienia dotyczące fizyki, matematyki sztucznej inteligencji w fajny, nowatorski sposób. Niby zabawka, która jednak nie jest zabawką. Sprzęt ma z jednej strony uczyć mechaniki i majsterkowania, a z drugiej strony ma zachęcić do nauki programowania.

Taki prezent raczej nie ucieszy naszego wiekowego dziadka, czy babcię, ale to na pewno jeden z lepszych prezentów dla młodzieży, uczniów, którzy poprzez zabawę z tym robotem mogą rozwijać swoje nierzadko skrywane talenty. Robomaster S1 to na pewno dobra opcja prezentu. Obecnie na zakup takiego urządzenia trzeba przeznaczyć całkiem sporą kwotę, ale z czasem na pewno będzie ona się zmniejszała. 

Kiedyś wspaniałymi prezentami były gry tetris, kaseta magnetofonowa, płyta winylowa, gry planszowe, czy zwykłe owoce. Teraz niemal dla każdego, dostępny jest już nowatorski robot z niesamowitymi możliwościami, który podbija rynek na całym świecie.

Dodatkowe informacje

  • Przeczytaj jeszcze:
    Intermarche Drawsko
Powrót na górę

Współpracujemy

           

Zostań promotorem

Więcej

Moje konto