2020-02-14 Magdalena Kumorek & Tubis Trio - KOMEDA / PERSPEKTYWA NOVA - koncert

2020-02-14 Magdalena Kumorek & Tubis Trio - KOMEDA / PERSPEKTYWA NOVA - koncert

Magdalena Kumorek & Tubis Trio - KOMEDA / PERSPEKTYWA NOVA, to wspólne muzyczne poszukiwania nowych wersji popularnych i lubianych piosenek Krzysztofa Komedy. Niepowtarzalne "Tubisowe" radosne brzmienie, duża doza zabawy formą i melodią Komedowych piosenek, a także świetne teksty autorstwa Agnieszki Osieckiej i Wojciecha Młynarskiego w interpretacji Magdaleny Kumorek, to ciekawa, niebanalna propozycja rzucająca nowe światło na twórczość Komedy w 50 rocznice jego śmierci.


 
Magdalena Kumorek - szerszej publiczności znana z filmów "Poranek kojota", "Układ zamknięty" czy serialu "Przepis na życie"- wnosi tutaj wrażliwość na synergię słowa i melodii w piosence. Wokalny warsztat aktorki, laureatki kilku konkursów i festiwali piosenki aktorskiej, oparty jest o jej wieloletnią prace na muzycznej scenie. Jednym z jej ważnych etapów była autorska płyta "Śmiercie" z muzyką skomponowaną przez wokalistkę do słów wspaniałego polskiego poety - Bolesława Leśmiana.
 
Tubis Trio, czyli Maciej Tubis, Paweł Puszczało i Przemek Pacan, to natomiast jeden z najbardziej oryginalnych, prężnie rozwijających się w ostatnich latach zespołów jazzowych. Ostatnie płyty studyjne ,"The Truth" oraz "Flashback" zostały entuzjastycznie przyjęte przez recenzentów w kraju i za granicą, a koncerty zespołu, to  duża dawka pozytywnej energii o charakterystycznym i niepowtarzalnym brzmieniu.  

Powrót na górę

Współpracujemy

           

Zostań promotorem

Więcej

Moje konto