Powiatowe Zawody Strzeleckie

  • Napisane przez  Klub Strzelecki „Cel” ze Złocieńca
  • Galeria
Uczestnicy zawodów Uczestnicy zawodów

W sobotę 24 maja 2014r oku w Złocieńcu na strzelnicy sportowej odbyły się Powiatowe Zawody Strzeleckie Młodzieży Gimnazjalnej i Ponadgimnazjalnej. W zawodach uczestniczyły drużyny ze szkół Powiatu Drawskiego. 

Organizatorami zawodów byli Powiat Drawski wraz z Klubem Strzeleckim „CEL” w Złocieńcu. W rozgrywkach udział wzięło osiem trzyosobowych zespołów, konkurując w  strzelaniu precyzyjnym karabinkiem TOZ 17. Zawody przebiegały zgodnie z przepisami Polskiego Związku Strzelectwa Sportowego.

Wyniki z zawodów

Szkoły gimnazjalne:

  • I miejsce – Drużyna Gimnazjum nr 1 Złocieniec w składzie: Angelika Dudek, Marcin Kowalczyk, Paweł Pietruszka.
  • II Miejsce – Drużyna Gimnazjum nr 1 Złocieniec II w składzie: Filip Marek, Hubert Kaczmarek, Łukasz Sobczak.
  • III Miejsce – Drużyna Gimnazjum Nowe Worowo w składzie: Rafał Mankiewicz, Kacper Stanisławczyk.

Indywidualnie grupa dziewcząt:

  • I Miejsce – Angelika Dudek Gimnazjum Złocieniec.
  • II Miejsce – Alicja Borysiewicz Gimnazjum Nowe Worowo.
  • III Miejsce – Aleksandra Lemieszek Gimnazjum Nowe Worowo.

Indywidualnie grupa Chłopców:

  • I Miejsce – Marcin Kowalczyk Gimnazjum Nr I Złocieniec
  • II Miejsce – Filip Marek Nr 1 Złocieniec
  • III Miejsce – Paweł Pietruszka Gimnazjum Nr 1 Złocieniec.

Szkoły ponadgimnazjalne:

  • I Miejsce – Zespół Szkół Ponadgimnazjalnych Złocieniec II w składzie: Agata Kuzio, Paweł Barankiewicz, Patryk Marek.
  • II Miejsce – Zespół Szkół Ponadgimnazjalnych Drawsko Pomorskie w składzie: Mateusz mazur, Michał Walkowiak, Mateusz Żołądkiewicz.
  • III Miejsce – Zespół Szkół Ponadgimnazjalnych Złocieniec w składzie: Hubert Kuzio, Patryk Gniffke, Bartłomiej Muras.

Indywidualnie grupa dziewcząt;

  • I Miejsce – Agata Kuzio.

Indywidualnie grupa chłopców.

  • I Miejsce – Patryk Marek ZSP Złocieniec.
  • II Miejsce – Michał Walkowiak ZSP Drawsko Pomorskie.
  • III Miejsce – Paweł Barankiewicz ZSP Złocieniec.

Opiekunowie:

  • I Miejsce – Patryk Kramski Gimnazjum Złocieniec.
  • II Miejsce – Maciej Jonak ZSP Drawsko Pomorskie.
  • III Miejsce – Małgorzata Nowak Gimnazjum Nowe Worowo
Powrót na górę

Współpracujemy

           

Zostań promotorem

Więcej

Moje konto