Co najbardziej ciekawiło internautów w 2019 roku

  • Napisane przez  DSI
Strajk edukacji: Nauczyciele zorganizowali protest w centrum Drawska Pomorskiego Strajk edukacji: Nauczyciele zorganizowali protest w centrum Drawska Pomorskiego

Zbliża się koniec 2019 roku. Już wkrótce wielu z nas będzie się bawić na zabawach sylwestrowych, domówkach, spędzać ze znajomymi. Nowy 2020 to wielka niewiadoma. Jaki będzie?

Tym czasem zerkamy w mijający 2019 rok. Zerknęliśmy do statystyk i wybraliśmy najciekawsze tematy, które się pojawiły na DSI. To w nie zaglądali czytelnicy najczęściej. Sprawdźmy:

Styczeń

„Burmistrz Krzysztof Czerwiński oddał swoje stanowisko” to najchętniej czytany artykuł w styczniu. Krzysztof Czerwiński rzeczywiście oddał na jeden dzień swoje stanowisko by ratować chorą dziewczynkę.

Zaraz za tym artykułem chętnie czytane były artykuły o nowych władzach Drawska Pomorskiego i Złocieńca. Chętnie czytaliście artykuł o tym jak wyglądał zabawa na dyskotece lat 80’ i 90’ w Złocieńcu

Luty

Dwa miesiące otwarciem galerii Hosso pisaliśmy o tym, ze jest na ostatnim etapie inwestycji. Temat Was bardzo ciekawił i chętnie zaglądaliście do artykułu „Hosso w Drawsku już w kwietniu. Wiemy jakie sklepy i usługi będą w drawskiej galerii handlowej”

Powstaną dwie szkoły specjalne w Drawsku Pomorskim – to temat, na który w lutym 2019 również zwróciliście uwagę.

Marzec

W Marcu wraca temat Hosso. Artykuł „Hosso w Drawsku Pomorskim rusza już dzisiaj” był dla Was na tyle istotny, że w dwa dni uzyskał bardzo dużą liczbę wyświetleń, a został opublikowany 30 marca.  

Interesowaliście się również informacją o licytacji niedoszłego zakładu rybnego w Złocieńcu.

Kwiecień

W kwietniu najważniejszym tematem była sprawa nauczycieli. Bardzo licznie czytaliście artykuł protestu. „Strajk edukacji: Nauczyciele zorganizowali protest w centrum Drawska Pomorskiego”

27 kwietnia motocykliści rozpoczęli sezon. Mogliście dowiedzieć się tego z artykułu: Motocykliści z regionu rozpoczęli sezon spotkaniem w Suliszewie. Bardzo chętnie go czytaliście.

Maj

W maju popularnością cieszyło się wędkarstwo, a w głównej mierze dzięki artykułowi „Szczupak brał podczas mistrzostw Pojezierza Drawskiego”

Interesująca była także informacja o tym kto wystąpi na scenie podczas Dni Drawska.

Czerwiec

Musimy się przyznać, że w zestawieniu pomijamy informacje o zdarzeniach i wypadkach. Które są szczególnie popularne. Jednak o jednego nie możemy pominąć. Chodzi o burzę 15 czerwca i skutki jakie przyniosła.

Z zaciekawieniem czytany był także artykuł o tym, że Powiat Drawski kupił budynek banku

Lipiec

W lipcu najchętniej czytaliśmy informacje o tym co się wydarzy podczas Dni Drawska Pomorskiego. Interesowały czytelników szczegółowe informacje o tym wydarzeniu.

Internauci zwrócili również uwagę na problem jakim jest niedostateczna liczba ratowników wodnych i chętnie czytali artykuł pt. „Będą nowi ratownicy wodni. Są bardzo potrzebni”.

Sierpień

Najpopularniejszy artykuł to „Nowe osiedle w Złocieńcu ?” – temat z pytaniem oraz informacją o tym, że złocieniecki ratusz wydał decyzję o środowiskowych uwarunkowaniach dla przedsięwzięcia „Osiedle przy Łowiecka”

Ucieszyła Was zapowiedź, że droga Drawsko - Świdwin doczeka się przebudowy.

Wrzesień

Jest i sport. Artykuł Natalia Tobiasz ze Złocieńca złotą medalistką Mistrzostw Polski” bardzo Was poruszył. Żywiołowo reagowaliście na niego również na naszym profilu Facebook.

Kolejny popularna informacja we Wrześniu to informacja o bezpieczeństwie. W artykule „Panie Zbigniewie doczekał się Pan. Przejście na Złocienieckiej w Drawsku będzie bezpieczniejsze” przekazujemy wieści o włączeniu przejścia do realizacji.

Październik

Na niecały miesiąc przed świętem Wszystkich Świętych Zakład Usług Komunalnych w Drawsku Pomorskim uruchomił system informatyczny z którego mogą korzystać wszyscy internauci. Spodobało Wam się to narzędzie.

Październik to oczywiście wybory do Sejmu i tego tematu nie mogło zabraknąć w podsumowaniu. „Mamy oficjalne wyniki w naszym powiecie do Sejmu” również cieszył się sporym zainteresowaniem.

Listopad

Hosso po raz kolejny przewija się w tym artykule. Informacja „Galeria Hosso w Złocieńcu dzisiaj ruszyła. Jak na razie mało sklepów” biła w listopadzie rekordy popularności.

Listopad to również zmiany we władzach Czaplinka. Zwróciliście uwagę na ten ważny temat.

 

Grudzień

To nietypowy temat i nie spodziewaliśmy się, że informacja o tym, że „Arek Tobiszewski wybudował profesjonalną obrabiarkę CNC” tak mocno Was zaciekawi.

Jest i edukacja. Dwie grupy uczniów ZSP w Kaliszu Pomorskim w środę 18 grudnia   wraz  z nauczycielem geografii Pawłem Łuczko i ks. Przemysławem Grackiem, udały się do żwirowni w Mielenku Drawskim. O tym co znaleźli informowaliśmy tutaj.

Powyższe artykuły były najpopularniejsze w poszczególnych miesiącach. Natomiast w skali roku najchętniej czytany tematem był artykuł związany z galerią Hosso w Drawsku Pomorskim.

Dodatkowe informacje

  • Przeczytaj jeszcze:
    Intermarche Drawsko
Powrót na górę

Współpracujemy

           

Zostań promotorem

Więcej

Moje konto