Intermarche Drawsko


Niesforna klasa, czyli koncert bożenarodzeniowy w SP 2 w Drawsku Pomorskim

  • Napisane przez  Anna Kozera
Niesforna klasa, czyli koncert bożenarodzeniowy w SP 2 w Drawsku Pomorskim

19 grudnia w Szkole Podstawowej nr 2 w Drawsku Pomorskim odbył się doroczny Koncert Bożonarodzeniowy. W tym roku w przedstawieniu pt. "Niesforna klasa" można było zobaczyć niezwykłą przemianę dzieci, które dzielnie walczyły o dobre zachowanie, mimo zakusów diabłów, które chciały, aby przeszły na ich stronę.

Wspaniała gra aktorska młodych wykonawców była upiększona przepięknymi występami wokalnymi i tanecznymi, którym towarzyszył szkolny chór z dużą grupą harcerzy. Uczniowie i nauczyciele, którzy przygotowywali ten występ zostali nagrodzeni zasłużonymi brawami przez bardzo licznie zgromadzoną publiczność: władze samorządowe, przedstawicieli innych placówek oświatowych z terenu gminy oraz rodziców i bliskich młodych aktorów.

Na koniec Koncertu harcerze ze szkoły przekazali Światełko Betlejemskie Burmistrzowi Drawska Pomorskiego oraz Dyrektor Szkoły.

Koncertowi jak zawsze towarzyszył kiermasz ozdób świątecznych. W tym roku cel był wyjątkowy – uczniowie i nauczyciele wspierali chorego absolwenta – Krzysztofa.

Koncert przygotowywały: Jolanta Styczyńska, Agnieszka Wardęga, Anna Gudziejewska i Elżbieta Czerwińska

Dodatkowe informacje

  • Przeczytaj jeszcze:
    Intermarche Drawsko
Powrót na górę

Współpracujemy

           

Zostań promotorem

Więcej

Moje konto