Intermarche Drawsko


Nowy punkt Ergo Hestii ruszył w Złocieńcu

  • Napisane przez  Artykuł sponsorowany
Nowy punkt Ergo Hestii ruszył w  Złocieńcu

Dbając o to, by Najwyższy Standard Ochrony ERGO HESTIA był zauważalnym wyróżnikiem na rynku ubezpieczeń oraz nierozerwalnie łączył się z profesjonalnym doradztwem i najwyższą jakością obsługi, w dniu 10 grudnia 2019 r. otworzyliśmy dla Was w nowej odsłonie „Punkt Standard ERGO HESTII” mieszczący się przy ul. 5 Marca 13 w Złocieńcu. Nowy wizerunek jest kolejnym etapem rozwoju Oddziału ERGO HESTII prowadzonego przez Dyrektora Krystiana Kurzątkowskiego i Marcina Budzyńskiego. Będąc z Wami na terenie Złocieńca od roku 2019 mamy nadzieję, że dzięki nowej, wizualnie atrakcyjnej przestrzeni i przyjaznej atmosferze stworzyliśmy warunki, w których każdy będzie czuł się dobrze. Celem nadrzędnym dla nas jest utrzymanie wysokiego poziomu profesjonalnego doradztwa i najwyższej jakości obsługi posprzedażowej zawartych umów.

Nowy punkt Ergo Hestii ruszył w  Złocieńcu

Od lat obsługujemy największe firmy z terenu Drawska Pomorskiego i okolic, średnich i małych przedsiębiorców oraz osoby indywidualne, zarówno w ubezpieczeniach majątkowych jak i życiowych. Jesteśmy bardzo dumni z naszych klientów i wszystkim DZIĘKUJEMY za lata wzajemnej współpracy opartej na dialogu i partnerstwie. Mamy nadzieję, że nowoczesne wnętrze Punktu Standard i nowatorskie podejście do sprzedaży ubezpieczeń, spotkają się z pozytywnym odbiorem oraz przyczynią się do dalszego rozwoju naszego zespołu. Nowe Otwarcie to większe możliwości, szerszy zakres ochrony i atrakcyjniejsze ceny.

 

Nowy punkt Ergo Hestii ruszył w  Złocieńcu

Zapraszamy do odwiedzenia naszego biura:
Adres biura: 78-520 Złocieniec, ul. 5 Marca 13
Telefon: 506 289 802, 94 367 26 89
Mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.
Godziny pracy: 8:30-16:30 (pn.-pt.)

Dodatkowe informacje

  • Przeczytaj jeszcze:
    Intermarche Drawsko
Powrót na górę

Współpracujemy

           

Zostań promotorem

Więcej

Moje konto