Ta strona używa plików cookie w celu usprawnienia i ułatwienia dostępu do serwisu oraz prowadzenia danych statystycznych. Dalsze korzystanie z tej witryny oznacza akceptację tego stanu rzeczy.
Polityka Prywatności
Jak wyłączyć cookies?   
ROZUMIEM

"anderSÓWKI" w Warszawie na podsumowaniu projektu CEO

  • Napisane przez  Ewa Kilian
"anderSÓWKI" w Warszawie na podsumowaniu projektu CEO

13 grudnia  uczennice klasy III z Andersa: Julia Pilipiec, Daria Trzciniecka i Monika Jaworska pod opieką Ewy Kilian, czyli drużyna "anderSÓWEK", uczestniczyły w Ogólnopolskiej Prezentacji Centrum Edukacji Obywatelskiej "Młodzi głosują+".

Było to podsumowanie wielomiesięcznej pracy, która dotyczyła przygotowania i przeprowadzenia akcji profrekwencyjnej oraz prawyborów parlamentarnych wśród młodzieży naszej szkoły. Uczennice miały za zadanie uczestnictwo w dwudniowym szkoleniu w Poznaniu, wymyślenie i przeprowadzenie prawyborów, zaliczenie kursu internetowego oraz zaprezentowanie efektów swojej pracy w Warszawie.

Doskonaliły tym samym umiejętność pracy zespołowej, wystąpień publicznych, kompetencje w zakresie umiejętności obywatelskich, kompetencje informatyczne - założenie profilu na Instagramie - zdobyły doświadczenie w działaniu, poddały analizie mocne i słabe strony swoich działań, spotkały się z młodzieżą zaangażowaną społecznie z całej Polski. Koszty podróży i noclegu pokryło CEO.

Dodatkowe informacje

  • .:
Powrót na górę

Moje konto

Współpracujemy

           

Zostań promotorem

Więcej