Tanie paczki do Niemiec? To możliwe z brokerem kurierskim!

  • Napisane przez  Artykuł zewnętrzny
Tanie paczki do Niemiec? To możliwe z brokerem kurierskim!

Niezależnie od tego, czy wysyłasz zagranicę jedną paczkę, czy regularnie nadajesz przesyłki międzynarodowe, w każdym przypadku najlepszą opcją będzie skorzystanie z usług brokera kurierskiego. To zdecydowanie tańsze rozwiązanie niż znane firmy kurierskie i pewniejsze niż Poczta Polska. Dlaczego jeszcze warto? I komu takie rozwiązanie najbardziej się opłaca?

1. Sposób na niższe ceny? Broker kurierski.

Broker usług kurierskich to specjalistyczny portal wysyłkowy - pośrednik w realizacji usług kurierskich pomiędzy nadawcą przesyłek, a firmą kurierską. Ceny oferowane przez brokerów znacznie się różnią od tych oferowanych bezpośrednio przez firmy kurierskie, bowiem pozyskując dla danego kuriera dużą liczbę klientów, brokerzy są w stanie wynegocjować znacznie atrakcyjniejsze stawki. 

Szczególnie korzystne pod względem ceny jest tutaj nadawanie przesyłek w najbardziej popularne kierunki, np. do Niemiec, gdzie wielu Polaków ma obecnie rodziny lub gdzie krajowi przedsiębiorcy często prowadzą swoje interesy. Jeśli sprawdzisz ceny nadania paczki do Niemiec za pośrednictwem brokera, np. na https://www.europaczka.pl/, od razu zauważysz, że usługa ta wcale nie jest droga, nawet w przypadku paczek ciężkich, czy tzw. niesortowalnych. 

Tanie paczki do Niemiec? To możliwe z brokerem kurierskim!

Co więcej, brokerzy mają najczęściej przygotowana ofertę usług zarówno dla klientów indywidualnych, jak i biznesowych. W tym drugim przypadku, nadając przesyłki zagraniczne regularnie lub w większej ilości, masz szansę na jeszcze atrakcyjniejsze warunki cenowe. Jako osoba prywatna nadająca paczki okazjonalnie, możesz skorzystać z niskich cen wynegocjowanych przez brokera dla dużej liczby klientów indywidualnych.

2. Nie martw się o terminowość dostawy

Zamówiony towar, firmowa dokumentacja, czy po prostu coś, na co czeka bliska osoba za granicą - wszystko to powinno dotrzeć pod wskazany zagraniczny adres sprawnie i terminowo. Dla wszystkich liczy się czas. Dla Ciebie z pewnością także. Dlatego korzystając z usług brokera kurierskiego możesz liczyć na sprawny, szybki transport i terminowe, tj. w ustalonym czasie, dostarczenie Twojej przesyłki. Taką gwarancję dają renomowani przewoźnicy i operatorzy logistyczni, z którymi współpracują brokerzy. 

Dodatkowo, sprawność i terminowość realizacji przesyłek zapewniają nowoczesne rozwiązania organizacyjne i logistyczne, jakimi dysponują sami brokerzy. Bogate, wieloletnie doświadczenie, jakie posiadają najlepsi brokerzy, zwłaszcza na pobliskim rynku niemieckim, pozwala na wyjątkowo sprawną organizację usług.

3. Zdalny monitoring przesyłek

Taką usługę również zapewnia broker kurierski. Monitorowanie przesyłek za pośrednictwem systemu powiadomień poinformuje Cię o o każdym etapie realizacji usługi. Swoja paczkę do Niemiec, czy do dowolnie wybranego innego kraju, będziesz mieć "zawsze na oku".

Jeśli w zakresie nadawania paczek, w tym międzynarodowych, korzystałeś już z usług oferowanych przez operatora pocztowego, całkiem możliwe, że masz złe doświadczenia z długim czasem dostarczenia przesyłki, czy nawet jej zagubieniem. Okazuje się, że takie sytuacje w przypadku poczty to nie rzadkość. Usługi brokerskie praktycznie wykluczają tego rodzaju zdarzenia. Współpraca z najlepszymi firmami kurierskimi stanowi gwarancję jakości, a zatem Ty zyskujesz spokojną głowę i nie musisz się o nic martwić. Twoja paczka dotrze na miejsca na czas i w nienaruszonym stanie.

4. Prostota

Sposób nadania przesyłki (w zaledwie kilku prostych krokach zlecisz nadanie paczki w prostym w obsłudze portalu wysyłkowym), możliwość jej monitorowania z dowolnego miejsca i o dowolnej porze dnia i nocy, a także sam dostęp do usług brokerskich (najprościej, bo za pośrednictwem internetu) sprawiają, że korzystanie z takiego właśnie rozwiązania jest wyjątkowo komfortowe.

Tanie paczki do Niemiec? To możliwe z brokerem kurierskim!

Pojedyncze przesyłki zagraniczne, czy też paczki nadawane przez klientów indywidualnych nie wymagają podpisywania żadnych umów, czy zakładania kont w systemie wysyłkowym. Jako klient biznesowy, czy mając w perspektywie dłuższą współpracę z brokerem, możesz podpisać umowę i zarejestrować się w portalu, co jednak nie jest konieczne, jednak z pewnością opłacalne. W takiej sytuacji możesz liczyć m.in. na indywidualne warunki cenowe.

5. Oferty specjalne dla firm

Realizujesz dostawy towaru na rynek Niemiecki? A może regularnie nadajesz paczki do Niemiec? Rynek niemiecki w zakresie kurierskich usług brokerskich jest zdecydowanie najbardziej rozwinięty i oferuje najkorzystniejsze rozwiązania, zarówno pod względem finansowym, jak i organizacyjnym. W ten sposób możesz zoptymalizować swoje dostawy i obniżyć koszty. Współpraca z doświadczonym brokerem znacznie Ci to ułatwi.

Dodatkowe informacje

  • Przeczytaj jeszcze:
    Intermarche Drawsko
Powrót na górę

Współpracujemy

           

Zostań promotorem

Więcej

Moje konto