Ta strona używa plików cookie w celu usprawnienia i ułatwienia dostępu do serwisu oraz prowadzenia danych statystycznych. Dalsze korzystanie z tej witryny oznacza akceptację tego stanu rzeczy.
Polityka Prywatności
Jak wyłączyć cookies?   
ROZUMIEM

ŚP. Leszek Kaszycki

ŚP. Leszek Kaszycki

Z głębokim żalem zawiadamiamy, że w dniu 24 listopada 2022 r. zmarł dr inż. of. elektroautomatyk okrętowy Leszek Kaszycki. Wieloletni pracownik Politechniki Morskiej w Szczecinie. 

Dr inż. Leszek Kaszycki pochodził z Drawska Pomorskiego i przez ponad trzydzieści lat związany był ze szkolnictwem morskim, pracował jako nauczyciel akademicki w Wyższej Szkole Morskiej, potem Akademii Morskiej w Szczecinie w Zakładzie Automatyki Okrętowej, a następnie na Wydziale Mechatroniki i Elektrotechniki w Katedrze Automatyki Okrętowej. 

Przez wiele lat zatrudniony był na stanowisku oficera elektroautomatyka okrętowego na statkach morskich. Egzaminator Centralnej Morskiej Komisji Egzaminacyjnej, ekspert Stowarzyszenia Ekspertów Morskich MEA, były ławnik Izby Morskiej.

Uroczystości pogrzebowe odbędą się we środę 30 listopada 2022 roku o godzinie 14.00 na Cmentarzu Centralnym w Szczecinie (Kaplica Główna).

Dodatkowe informacje

  • Nekrolog opublikowała firma:: Nekrolog opublikowała firma:
  • .:
Powrót na górę

Moje konto

Współpracujemy

           

Zostań promotorem

Więcej