Repertuar Kina "DRAWA"

Babski Przekręt - spektakl


Włoski biznesmen i wielki patriota Luigi Caruso czyni starania, żeby odzyskać od Francuzów bezcenny obraz Mona Lizy. Kiedy nadarza się okazja, postanawia nie zmarnować swojej szansy. Po raz pierwszy w historii obraz ma przyjechać na wystawę do Polski, będzie wystawiany w Pałacu Kultury. Luigi zbiera ekipę w Polsce, chcąc przechwycić obraz. Tworzą ją cztery nietuzinkowe, acz nie do końca zorganizowane kobiety... Monika, która właśnie wyszła z więzienia po warunkowym zwolnieniu. Cztery lata odsiadki nauczyły ją tego, że nie warto ufać mężczyznom. Karla jest tajną agentką włoskiego wywiadu, która żyje poza systemem jako bezdomna na ulicach Warszawy. Natalia jest absolwentką prestiżowego Uniwersytetu Jagiellońskiego, którą zdegradowano w muzealnej pracy do roli tabliczki informacyjnej. Anna jest byłą policjantką, którą wyrzucono z pracy w wyniku fałszywego donosu. Wszystkie są wściekłe i zdeterminowane, żeby dokonać kradzieży i zarobić 100 milionów dolarów, żeby zmienić swoje warunki życiowe i odegrać się na ludziach, którzy je skrzywdzili. Czy im się to uda? Czy znajdą wspólny język przy takiej różnicy charakterów? Czy otrzymają obiecane 100 milionów dolarów? I co zamierzają zrobić z tak niewyobrażalną i niedorzeczną sumą pieniędzy?


Izabela Strychalska oraz Jackpot - Koncert


Szczecińska wokalistka, absolwentka Akademii Sztuki na wydziale edukacja muzyczna, pedagog, nauczyciel śpiewu, akompaniatorka. Obdarzona  charyzmatyczna ciemna barwa głosu sięga po repertuar mieszany z pogranicza soulu, popu i jazzu a także piosenke francuska i włoska.

Jest  laureatka 3 wyróżnień na Miedzynarodowym Konkursie Piosenki Francuskiej i Włoskiej w Krakowie im. Edith Piaf   w latach 2015-2019)

Koncertowala w Azji w Ho Chi Minh w Vietnamie jako singing lady piano. Występując przed tak szeroka publicznością z różnych zakątków  świata świadomie i zdecydowanie sięga po repertuar evergreenów będący mieszanką różnych stylów muzycznych

Jackpot to małżeństwo muzyków, pedagogów i ludzi o wielkiej wrażliwości. Finaliści jubileuszowej- 10 edycji programu Must be the Music mają na koncie dwie płyty, wiele sukcesów scenicznych w Polsce i za granicą, bogate doświadczenie i współpracę z najlepszymi ( m.in Janusz Strobel, Andrzej Jagodziński, Krzysztof Meisinger, Baltic Neopolis Orchestra, Bernard Maseli, Agnieszka Wilczyńska,zespół Perfect i wielu innych). Ich recital to sentymentalna, acz niepozbawiona dobrego humoru podróż do czasów, w których muzykę pisali prawdziwi kompozytorzy, a teksty wielcy poeci.

 


Obiecująca. Młoda. Kobieta.


Wszyscy mówili, że Cassie (Carey Mulligan) była obiecującą, młodą kobietą dopóki tajemnicze wydarzenie nagle nie zakłóciło jej przyszłości.

Ale nic w życiu Cassie nie jest tym, czym się wydaje. Cassie jest niesamowicie inteligentna, kusząco przebiegła, a nocą prowadzi sekretne, podwójne życie. Nieoczekiwane spotkanie da dziewczynie szansę naprawienia błędów z przeszłości w tej bardzo zabawnej historii.

Na portalu Rotten Tomatoes film otrzymał aż 97 procent  pozytywnych recenzji, krytycy są zachwyceni wyjątkową kreacją Carey Mulligan. Reżyserką i autorką scenariusza  filmu jest Emerald Fennell (serial "Obsesja Eve")

Wiek odbiorcy: 15+
Gatunek: Dramat, Kryminał
Produkcja: USA, Wielka Brytania
Premiera:  5 marca 2021 (Polska)
Czas trwania: 1:53
Wersja: 2D, Napisy


Co w duszy gra


W filmie śledzimy losy Joe Gardnera, który prowadzi zespół muzyczny w gimnazjum. Jego prawdziwą pasją jest jednak jazz. Joe przeżywa kryzys, jaki jest udziałem wszystkich artystów. Coraz wyraźniej dostrzega, że marzenie jego życia, by być muzykiem jazzowym, nie spełni się i dlatego zadaje sobie pytania "Po co tu jestem? Jaki jest cel mojego życia?".   Ale nadchodzi moment, kiedy Joe stwierdza, że jego marzenie może być w zasięgu ręki. Przez jedno nieoczekiwane zdarzenie trafia do fantastycznego miejsca, gdzie zostaje zmuszony, by ponownie zastanowić się nad tym, co to znaczy mieć duszę. Tam spotyka, a ostatecznie również zaprzyjaźnia się z 22 – duszą, która uważa, że życie na Ziemi nie toczy się tak, jak powinno.

Wiek odbiorcy: 7+
Gatunek: Animacja, Komedia, Przygodowy
Produkcja: USA
Premiera:  5 marca 2021 (Polska)
Czas trwania: 1:30
Wersja: 2D, Dubbing


Moje konto

Współpracujemy

           

Zostań promotorem

Więcej