Repertuar Kina "DRAWA"

Domówka - spektakl


SONIA BOHOSIEWICZ
"DOMÓWKA"
koncert komediowy / komedia koncertowa
przeboje PRL-u

Sonia Bohosiewicz zaprasza na domówkę!

"Domówka" to niezwykłe spotkanie ze znakomitą aktorką Sonią Bohosiewicz, która zabiera widzów w zabawną, pełną anegdot podróż do czasów jej PRL-u.

Spektakl autorstwa Soni Bohosiewicz to wyprawa do czasów minionej epoki, szalonych wspomnień i opowieści oraz największych przebojów w historii polskiej piosenki.

W spektaklu aktorka śpiewa takie przeboje, jak "Jesteś lekiem na całe zło", "Józek, nie daruję ci tej nocy", "Małgośka", czy "W moim magicznym domku".

Show Soni Bohosiewicz to połączenie spektaklu komediowego, spotkania, koncertu i improwizacji z aktywnym udziałem publiczności, w oryginalnej scenografii.


Krzysztof Daukszewicz - koncert


Krzysztof Daukszewicz z nowym programem Zjedz kawiorek. Świeże komentarze, piosenki i anegdoty, przezabawne monologi i chóralne śpiewy. 


Klakson i spółka


Klakson jest taksówką w wielkiej metropolii zamieszkanej przez auta. Lakier ma nieco zdarty, pod maską czasem coś stuka, ale z reflektorów dobrze mu patrzy. Jak mało kto zna tutejsze ulice, wie z kim trzymać sztamę, a komu lepiej nie wjeżdżać w drogę. Gdy pewna urocza czerwona wyścigówka wpadnie w kłopoty, Klakson będzie musiał stanąć maska w maskę z hersztem gangu wielotonowych ciężarówek, które nie boją się nawet radiowozów. Klakson da z siebie pełną moc, skrzyknie wszystkich blaszanych kumpli i paląc gumy ruszy do boju. Bo gdy ma się odwagę i olej w silniku, niestraszny żaden poślizg.

Wiek odbiorcy: b/o
Gatunek: Animacja, Komedia
Produkcja: Malezja, Dżibuti, Malediwy, Brunei
Premiera: 9 listopada 2018 (Polska), 16 sierpnia 2018 (świat)
Czas trwania: 1:30
Wersja: 2D, Dubbing


Planeta Singli 2


Związek Ani (Agnieszka Więdłocha) i Tomka (Maciej Stuhr) przeżywa poważny kryzys. On, showman-celebryta wcale nie ma zamiaru się ustatkować. Ona z kolei chce poważnego związku. Tymczasem na horyzoncie pojawia się Aleksander – zauroczony Anią milioner, właściciel aplikacji Planeta Singli, przekonany, że nikt inny nie pasuje do niego bardziej niż romantyczna nauczycielka muzyki.

Wiek odbiorcy: 12+
Gatunek: Komedia rom.
Produkcja: Polska
Premiera: 9 listopada 2018 (Polska), 9 listopada 2018 (świat)
Czas trwania: 1:59
Wersja: 2D, PL


Kopciuszek. Historia prawdziwa


Po przybyciu na królewski bal, Kopciuszek i jej przyjaciele odkrywają sekret. Okazuje się, że prawdziwy książę został zamieniony w mysz, a jego miejsce na dworze zajął oszust, kontrolowany przez podstępną wiedźmę. Aby uratować księcia i pokonać siły zła, Kopciuszek uda się w niezwykłą, zaczarowaną podróż. Wspierana przez wiernych towarzyszy, trzy myszki i rezolutną czarodziejkę, dzielna bohaterka zrobi wszystko, by przywrócić ład w królestwie.

Wiek odbiorcy: b/o
Gatunek: Animacja
Produkcja: USA
Premiera: 5 października 2018 (Polska), 3 sierpnia 2018 (świat)
Czas trwania: 1:27
Wersja: 2D, Dubbing


Recital Katarzyny Żak - koncert


Recital pt. "Piosenki z dobrym tekstem” z okazji Dnia Seniora, składający się między innymi z piosenek Wojciecha Młynarskiego, Agnieszki Osieckiej, Magdy Czapińskiej, Jana Wołka.

Katarzyna Żak – aktorka teatralna i filmowa. Uwielbiana przez widzów za pełną ciepła i naturalności postać Solejukowej w serialu „Ranczo”.
Jednakże mało kto wie, że Katarzyna Żak jest także znakomitą wokalistką oraz że ma na swoim koncie wydane dwie płyty: “Młynarski – Jazz”, na której znajdują się standardy jazzowe z polskimi tekstami Wojciecha Młynarskiego  oraz  “Kolędy na cały rok” z tekstami Bogdana Leobla i muzyką Włodzimierza Nahornego. Chociaż trudno oderwać się od roli Solejukowej z serialu Rancho, to jednak podczas recitalu możemy poznać Katarzynę Żak jako wokalistkę, której zainteresowania muzyczne związane są z jednej strony tekstem literackim, z drugiej zaś kompozycjami około jazzowymi i jazzowymi.

Nie bez przyczyny zatem w jej repertuarze znajdują się przede wszystkim utwory znakomitych poetów:  Agnieszki Osieckiej, Wojciecha Młynarskiego, Jana Jakuba Należytego, do których  muzykę napisali nieprzeciętni kompozytorzy m.in.: J. Abramow, K. Paszek, H. Wars.


Współpracujemy

           

Zostań promotorem

Więcej

Moje konto