Ta strona używa plików cookie w celu usprawnienia i ułatwienia dostępu do serwisu oraz prowadzenia danych statystycznych. Dalsze korzystanie z tej witryny oznacza akceptację tego stanu rzeczy.
Polityka Prywatności
Jak wyłączyć cookies?   
ROZUMIEM

Repertuar Kina "DRAWA"

Nie jedź do Wiednia. Koncert noworoczny Grohman Orchestra - koncert


Grohman Orchestra to trzynastoosobowa orkiestra, która czerpie z tradycji rodziny Straussów i zespołów cesarskiego Wiednia. Wzorem mistrzów walca orkiestrę prowadzi stojący skrzypek-dyrygent. Niezmiennie koncerty z muzyką Straussów cieszą się ogromną popularnością. Grohman Orchestra powstała, by cieszyć słuchaczy pięknymi, znanymi walcami, polkami, ariami i marszami.

Zespół poprowadzi Tomasz Gołębiewski, koncertmistrz Filharmonii Łódzkiej. W Wytwórni wystąpią liderzy poszczególnych grup instrumentów Orkiestry, których obecność na scenie jest gwarancją koncertów na wysokim poziomie artystycznym. Grohman Orchestra przyjęła imię od łódzkiego fabrykanta, konesera sztuki i wielkiego przyjaciela artystów - Henryka Grohmana.


Spencer


W małżeństwo księżnej Diany i księcia Karola już dawno wkradł się chłód. Krążą pogłoski o ich romansach i możliwym rozwodzie. Jednak święta Bożego Narodzenia w królewskiej posiadłości Sandringham mają przynieść spokój i rozładowanie napięć. Obfitość jedzenia i picia, strzelanie i polowania – oto wypróbowane sposoby wyciszania sporów. Diana dobrze zna tę grę. W tym roku sprawy przybiorą jednak inny obrót…

Wiek odbiorcy: 15+
Gatunek: Dramat, Biograficzny
Produkcja: Niemcy, USA, Wielka Brytania, Chile
Premiera:  5 listopada 2021 (Polska)
Czas trwania: 1:51
Wersja: 2D, Napisy


Mikołaj w każdym z nas 2


Stolarz Andersen i Święty Mikołaj wracają by pomóc małej Elizie w jej wielkiej misji uratowania Świąt Bożego Narodzenia! Historia o małej wiosce jakich wiele. Lecz tutaj dzieje się coś dziwnego - ludzie zaczynają zapominać... Coraz bardziej i bardziej. W tym roku zapomnieli o tym, że zbliżają się Święta. Tylko Eliza jeszcze pamięta i tylko ona może przywrócić mieszkańcom pamięć o tym pięknym, świątecznym czasie każdego roku.

Wiek odbiorcy: 6+
Gatunek: Familijny
Produkcja: Norwegia
Premiera:  19 listopada 2021 (Polska)
Czas trwania: 1:11
Wersja: 2D, PL


Kurier Francuski z Liberty, Kansas Evening Sun


Po śmierci Arthura Howitzera Juniora, pochodzącego z Kansas, cenionego redaktora popularnego amerykańskiego magazynu „Kurier Francuski”, z siedzibą w Ennui-sur-Blasé we Francji, zespół redakcyjny zbiera się w celu napisania nekrologu. Wspomnienia o Howitzerze składają się na cztery opowieści: „Reporter na rowerze” opisujący podejrzane dzielnice miasta; „Konkretne arcydzieło” o niepoczytalnym malarzu, jego strażniczce i muzie oraz pazernych marszandach; „Poprawki do manifestu” dokumentujące miłość i śmierć na barykadach podczas buntu studenckiego; oraz „Prywatna jadalnia komisarza” - pełna napięcia historia o narkotykach, porwaniach i wyrafinowanej kuchni.

Wiek odbiorcy: 15+
Gatunek: Dramat, Komedia, Romans
Produkcja: Niemcy, USA
Premiera:  19 listopada 2021 (Polska)
Czas trwania: 1:48
Wersja: 2D, Napisy


Dom Gucci


"Dom Gucci" inspirowany jest szokującą, prawdziwą historią rodzinnego imperium stojącego za włoskim domem mody Gucci. Trzy dekady miłości, zdrady, dekadencji, zemsty, zwieńczone w końcu morderstwem, pokazują, co znaczy nazwisko Gucci, ile jest warte i jak daleko posunie się rodzina, by nie wypuścić z rąk kontroli nad fortuną.

Wiek odbiorcy: 15+
Gatunek: Biograficzny, Dramat
Produkcja: USA
Premiera:  26 listopada 2021 (Polska)
Czas trwania: 2:37
Wersja: 2D, Napisy


Pogromcy duchów. Dziedzictwo Dubbing


Film w reżyserii Jasona Reitmana, wyprodukowany przez  Ivana Reitmana. Kolejny rozdział oryginalnego uniwersum Ghostbusters. Samotna matka i jej dwoje dzieci przybywają do małego miasteczka, gdzie odkrywają tajemnicze połączenie z oryginalnymi pogromcami duchów oraz sekretny spadek, który pozostawił im dziadek.

TWÓRCY FILMU:

Reżyseria: Jason Reitman

Scenariusz: Gil Kenan, Jason Reitman

Na podstawie oryginalnego filmu z 1984 roku

Producent: Ivan Reitman

Producent wykonawczy: Dan Aykroyd, Gil Kenan, Jason Blumenfeld, Michael Beugg

Wiek odbiorcy: 13+
Gatunek: Horror, Komedia, Sci-Fi
Produkcja: USA
Premiera:  19 listopada 2021 (Polska)
Czas trwania: 2:04
Wersja: 2D, Dubbing


Mikołaj, który zapomniał - spektakl


Czy wyobrażacie sobie, że Mikołaja, może dotknąć amnezja?
Co się wówczas stanie?
Czy nadejdą święta i czy dzieci dostaną prezenty?
W obliczu zagrożenia, wszyscy muszą pomóc w odzyskaniu utraconej pamięci…
A najbardziej nasi widzowie… Obejrzyjcie historię zapracowanego Mikołaja, który uderzył się w…
głowę, i przekonajcie się co z tego wynikło…

Reżyseria: Maciej Nogieć
Scenografia: Michał Tramer
Muzyka: Bartosz Kieresiński
Autor tekstu: Maciej Nogieć
Asystent reżysera: Michał Tramer
Udział biorą: Izabela Nadobna-Polanek, Anna Rau, Joanna Stoike-Stempkowska, Ilona Zaremba, Maciej Gierłowski
Inspicjent: Ilona Zaremba
Elektroakustyk: Robert Ochociński
Obsługa sceny: Piotr Grudzień


Dziewczyny z Dubaju


Emi to młoda ambitna dziewczyna, która od lat marzy o wielkim świecie. Gdy tylko nadarza się okazja, bez wahania wskakuje w jego tryby, stając się ekskluzywną damą do towarzystwa. Wkrótce to ona na zaproszenie arabskich szejków zaczyna werbować polskie miss, celebrytki, gwiazdy ekranu i modelki. Jednak ten niedostępny, opływający w luksusy świat już niedługo pokaże swoją mroczną stronę… Oparte na prawdziwych wydarzeniach "Dziewczyny z Dubaju" zdemaskują hipokryzję polskiego show biznesu i ujawnią całą prawdę na temat tzw. "afery dubajskiej".

Wiek odbiorcy: 15+
Gatunek: Dramat, Erotyczny, Sensacyjny
Produkcja: Polska
Premiera:  26 listopada 2021 (Polska)
Czas trwania: 2:29
Wersja: 2D, PL


Nędzarz i madame


„Nędzarz i madame” ukazuje artystyczną i duchową drogę polskiego powstańca styczniowego, artysty-malarza oraz dobroczyńcy ubogich – Adama Chmielowskiego, który po latach burzliwej młodości postanawia porzucić swoje dotychczasowe życie, a świat poznaje go, jako Brata Alberta.   Buntownicza natura oraz niezgoda na zło i cierpienie sprawiają, że ucieka fortelem z carskiej niewoli ukryty w trumnie. Po osiągnięciu sławy porzuca sztukę, aby służyć ludziom. Jego tragiczny los wieńczy załamanie, wydalenie z zakonu jezuitów oraz zamknięcie w zakładzie dla umysłowo chorych. Wkrótce jednak odrodził się i powrócił, jako Brat Albert – przyszły święty. Filmową historię jego życia dopełniają losy sławnych przyjaciół i artystów – Heleny Modrzejewskiej i Józefa Chełmońskiego.

Wiek odbiorcy: 15+
Gatunek: Biograficzny
Produkcja: Polska
Premiera:  12 listopada 2021 (Polska)
Czas trwania: 2:01
Wersja: 2D, PL


Clifford. Wielki czerwony pies


Clifford to niezwykły, czerwony pies znany z popularnych seriali animowanych opartych na książeczkach dla dzieci autorstwa Normana Bridwella. Kiedy ośmioletnia Emily Elizabeth (Darby Camp) spotyka czarodziejskiego ratownika zwierząt (John Cleese), który daje jej małego, rudego szczeniaka, dziewczynka nie spodziewa się, że obudzi się i znajdzie w swoim małym mieszkaniu w Nowym Jorku olbrzymiego, trzymetrowego psa. Podczas gdy jej samotna mama (Sienna Guillory) wyjeżdża w interesach, Emily i jej zabawny, ale impulsywny wujek Casey (Jack Whitehall) będą musieli zająć się nowym lokatorem. To niezwykła przygoda podczas której Clifford nauczy świat, jak kochać!

To wspaniały film dla całych rodzin.

Wiek odbiorcy: od 6 lat
Gatunek: Animacja, Familijny
Produkcja: Kanada, USA
Premiera:  3 grudnia 2021 (Polska)
Czas trwania: 1:36
Wersja: 2D, Dubbing


Moje konto

Współpracujemy

           

Zostań promotorem

Więcej