Advertisement
AMAZON

Repertuar Kina "DRAWA"

Krzysztof Daukszewicz - koncert


Krzysztof Daukszewicz z nowym programem Zjedz kawiorek. Świeże komentarze, piosenki i anegdoty, przezabawne monologi i chóralne śpiewy. 


Czesław śpiewa - koncert


Zespół Czesław Śpiewa, czyli duńska, muzyczna armia Czesława Mozila obchodzi w tym roku 10-lecie występów w Polsce. To również 10 lat od wydania płyty „Debiut” , która była jedną z najważniejszych płyty polskiego przemysłu muzycznego ostatnich dwudziestu lat. Dotychczas płyta sprzedała się w liczbie ponad 100.000  egzemplarzy.

„Maszynka do świerkania ‘ oraz ‘ Żaba tonie w betonie” to piosenki , które  weszły już  do kanonu polskiej muzyki rozrywkowej.
Obecna trasa koncertowa , to repertuar w dużej części oparty na płycie „Debiut” ,a także przekrojowa podróż przez kolejne płyty zespołu , czyli „Pop , „Czesław Śpiewa Miłosza” , oraz obie części „Księgi Emigrantów”.

Muzycy zabiorą swoich słuchaczy w zwariowaną podróż do krainy finezyjnych dźwięków tanga, popu, folku i awangardy, używając przy tym szerokiej gamy instrumentów. Szklane dzwoneczki, rozmaite dęciaki, akordeony i ukulele, to tylko kilka elementów spośród wielu trybików tej muzycznej machiny. Nie zabraknie również przewrotnej konferansjerki Czesława Mozila, który z powodzeniem łączy bezpretensjonalny stand up z muzycznym rozmachem multi instrumentalnego koncertu.


Gdy sen nadchodzi - spektakl


Bajka jest wyprawą w krainę snu, gdzie wszystko może się zdarzyć. Magiczna podróż po świecie fantazji pełna nieoczekiwanych przygód i spotkań. Główny bohater, Filip, nie może zasnąć, wyrusza więć na poszukiwanie snu. Spotyka na swej drodze całą galerię barwnych, intrygujących  i symbolicznych postaci. Każda z nich obdaruje Filipa swoją mądrością, udzieli wskazówek na dalszą drogę i przybliży do celu jego poszukiwań. Będzie to długa i niełatwa podróż, pełna zupełnie nieprzewidywalnych zdarzeń i zwrotów akcji. Tak wiele się dzieje rzeczy nieprawdopodobnych, a czasem tak bardzo prawdopodobnych w snach – jeśli tylko tego zapragniemy, jeśli tylko damy się ponieść fantazji. Bajka pełna humoru ale i wzruszeń, dedykowana dla śpiochów, którzy mają piękne i dziwne sny oraz tych, którzy za snami tęsknią.

Aktorzy na oczach widzów bedą konstruować lalki i formy teatralne z rekwizytów obecnych na scenie. Wszystko tu podlegać będzie nieustannej metamorfozie. Przy użyciu prostych form jak kapelusz, kosz, rękawiczki, poduszka czy okulary wykreują oniryczny i baśniowy klimat opowieści.

Scenariusz, Reżyseria, Scenografia: ANNA RAKOWSKA i PIOTR MISZTELA

Występują: ANNA RAKOWSKA, PIOTR MISZTELA

Czas trwania: 45 minut

Teatr Strefa Otwarta – dwuosobowa formacja, utworzona przez Annę Rakowską i Piotra Misztelę w czerwcu 2013. Zespół ma na swoim koncie 17 nagród teatralnych.


Sicario 2: Soldado


Matt i Alejandro powracają na pogranicze amerykańsko-meksykańskie, by dopaść Carlosa Reyesa, narkotykowego  barona, który trudni się także przemytem broni dla terrorystów. To co miało być szybką i stosunkowo prostą misją, wkrótce przeradza się w prawdziwą wojnę. Okazuje się bowiem, że Pentagon wydał zgodę na użycie oddziałów specjalnych i ciężkiego uzbrojenia do bezwzględnej walki z sojusznikiem terrorystów. Matt i Alejandro wiedzą, że te metody na pograniczu zamiast przynieść upragniony skutek, mogą wywołać katastrofę. Alejandro podejmuje się samotnej misji po drugiej stronie granicy, która każe mu się cofnąć w głąb mrocznej przeszłości, o której tak pragnął zapomnieć.

Wiek odbiorcy: 15+
Gatunek: Thriller, Akcja
Produkcja: USA, Włochy
Premiera: 20 lipca 2018 (Polska), 27 czerwca 2018 (świat)
Czas trwania: 2:02
Wersja: 2D, Napisy


Nieposłuszne


Esti jest młodą, przykładną żoną w małej, zamkniętej, żydowskiej społeczności, w której wszyscy się znają i wzajemnie obserwują. Seksualność jest tu poddana sztywnym rygorom, nie ma miejsca na odstępstwo od zasad, a pożądanie to temat tabu. W życiu Esti pojawia się Ronit, jej dawna kochanka i pierwsza miłość. Kiedy namiętność sprzed lat wybucha na nowo, żadna z nich nie zamierza podporządkować się regułom.

Wiek odbiorcy: 15+
Gatunek: Melodramat
Produkcja: Irlandia, USA, Wielka Brytania
Premiera: 3 sierpnia 2018 (Polska), 10 września 2017 (świat)
Czas trwania: 1:54
Wersja: 2D, Napisy


Książę Czaruś


Dawno, dawno temu niegodziwa Królowa rzuciła urok na małego księcia Filipa. Zaklęcie sprawia, że  teraz młodzieniec zakochuje się w każdej napotkanej dziewczynie, od razu się oświadczając. Królewna Śnieżka, Kopciuszek, Śpiąca Królewna – każda z nich wierzy, że przystojny książę ożeni się właśnie z nią. Ojciec Filipa, kompletnie nieświadomy klątwy, jaka ciąży nad jego synem, ma już dość sercowego chaosu panującego w królestwie i stawia chłopakowi ultimatum – albo znajdzie wreszcie miłość życia i ustatkuje się, albo straci prawo do tronu. Filip, wspierany przez sprytną złodziejkę Lenore, wyrusza w pełną przygód podróż, w poszukiwaniu sposobu na zneutralizowanie zaklęcia. 

Wiek odbiorcy: b.o.
Gatunek: Animacja, Komedia, Musical
Produkcja: Kanada, USA
Premiera: 27 lipca 2018 (Polska), 9 marca 2018 (świat)
Czas trwania: 1:30
Wersja: 2D, Dubbing


Berek


Piątka lubiących rywalizację przyjaciół spotyka się co roku, aby przez miesiąc grać w berka, w którym wszystkie chwyty są dozwolone. Bawią się w ten sposób od pierwszej klasy. Teraz ryzykują własną głową, pracą i związkami, aby wyeliminować pozostałych uczestników z gry, wykrzykując „berek!”. W tym roku gra zbiega się w czasie z weselem jedynego niepokonanego gracza, co wreszcie powinno uczynić go łatwym celem. Jednak on wie, na co się zanosi... i jest przygotowany.

Wiek odbiorcy: 15+
Gatunek: Komedia
Produkcja: USA
Premiera: 6 lipca 2018 (Polska), 14 czerwca 2018 (świat)
Czas trwania: 1:30
Wersja: 2D, Napisy


Whitney


Z imponującą liczbą ponad 200 milionów albumów sprzedanych na całym świecie, ze statusem pierwszej kobiety-artystki, która zadebiutowała na szczycie listy Billboard 200 i jedynej w historii, której siedem kolejnych singli pojawiło się na pierwszym miejscu zestawienia Billboard Hot 100, Whitney Houston była głosem swojego pokolenia. Artystka, która z piosenkarki gospel miała stać się królową światowej sceny. To ona zainspirowała całe pokolenie wokalistek z Mariah Carey i Beyoncé na czele. To jej brawurowe wykonanie amerykańskiego hymnu w trakcie Super Bowl w 1991 roku przetarło ścieżki niedostępne wcześniej dla czarnoskórych muzyków. W tle do tych wiekopomnych wydarzeń pisała się jednak inna historia. Porażająca opowieść o uzależnieniu i samozniszczeniu, wypełniająca kolumny tabloidowych gazet i czasopism. Historia kobiety, która na scenie miała głos anioła, ale poza nią przegrywała walkę z własnymi demonami. 

Wiek odbiorcy: 15+
Gatunek: Dokumentalny
Produkcja: USA, Wielka Brytania
Premiera: 6 lipca 2018 (Polska), 16 maja 2018 (świat)
Czas trwania: 2:00
Wersja: 2D, Napisy


Iniemamocni 2 3D


W rodzinie Iniemamocnych przyszła kolej na zmiany! Podczas gdy Helen rozwija swoją karierę zawodową, jej mąż Bob zostaje w domu z dziećmi realizując się w zaciszu domowych pieleszy. Ta nowa sytuacja jest trudna dla wszystkich, a pączkujące nadprzyrodzone zdolności małego Jack-Jacka nie czynią jej łatwiejszą. Kiedy kolejny szwarccharakter planuje genialny i niebezpieczny spisek, cała rodzina Iniemamocnych musi ponownie zjednoczyć siły, aby stawić czoła nowemu wyzwaniu. Łatwiej powiedzieć, trudniej zrobić – nawet dla Iniemamocnych.

Wiek odbiorcy: b.o.
Gatunek: Animacja, Przygodowy
Produkcja: USA
Premiera: 13 lipca 2018 (Polska), 5 czerwca 2018 (świat) 
Czas trwania: 1:58
Wersja: 3D, Dubbing


Jestem taka piękna!


Renee Bennett (Amy Schumer) każdego dnia boleśnie doświadcza, jak to jest być przeciętniaczką w Nowym Jorku – mieście faworyzującym pięknych i bogatych. Wszystko zmienia się, gdy na zajęciach fitness spada z rowerka treningowego, uderza się w głowę i traci przytomność. Kiedy odzyskuje świadomość i spogląda w lustro, wprost nie może uwierzyć. Jej nogi są szczupłe i opalone, włosy jedwabiste, a podbródek idealnie ukształtowany. Jednym słowem – jest zjawiskowo piękna! Problem w tym, że… tak naprawdę nic się nie zmieniło. Dla całego świata Renee nadal wygląda tak samo. Jednak bohaterka, przekonana o rzekomym cudzie, przechodzi totalną metamorfozę. Z szarej myszki staje się wyzwoloną i pewną siebie kobietą, której śmiałość i energia robią piorunujące wrażenie na wszystkich, począwszy od jej słodkiego chłopaka – Ethana (Rory Scovel), a skończywszy na atrakcyjnej szefowej – Avery Leclair (Michelle Williams). Z czasem Renee, która dzięki awansom pnie się w górę w firmie kosmetycznej, zaczyna spoglądać z wyższością na świat i innych ludzi. Czy to możliwe, żeby stając się „piękną”, dopuściła do głosu „brzydszą” część swojej osobowości?

Wiek odbiorcy: 12+
Gatunek: Komedia
Produkcja: USA
Premiera: 29 czerwca 2018 (Polska), 18 kwietnia 2018 (świat) 
Czas trwania: 1:50
Wersja: 2D, Napisy


Iniemamocni 2


W rodzinie Iniemamocnych przyszła kolej na zmiany! Podczas gdy Helen rozwija swoją karierę zawodową, jej mąż Bob zostaje w domu z dziećmi realizując się w zaciszu domowych pieleszy. Ta nowa sytuacja jest trudna dla wszystkich, a pączkujące nadprzyrodzone zdolności małego Jack-Jacka nie czynią jej łatwiejszą. Kiedy kolejny szwarccharakter planuje genialny i niebezpieczny spisek, cała rodzina Iniemamocnych musi ponownie zjednoczyć siły, aby stawić czoła nowemu wyzwaniu. Łatwiej powiedzieć, trudniej zrobić – nawet dla Iniemamocnych.

Wiek odbiorcy: b.o.
Gatunek: Animacja, Przygodowy
Produkcja: USA
Premiera: 13 lipca 2018 (Polska), 5 czerwca 2018 (świat) 
Czas trwania: 1:58
Wersja: 2D, Dubbing


Współpracujemy

           

Zostań promotorem

Więcej

Moje konto