Repertuar Kina "DRAWA"

Kandydat - spektakl


"Kandydat" to błyskotliwy komediodramat, który porusza bardzo aktualne zagadnienia. Opowiada historię kandydata na urząd prezydenta (Piotr Cyrwus) oraz jego trenerki (Grażyna Wolszczak).

Od samego początku kandydata na prezydenta poznajemy jako niekompetentnego i mało inteligentnego człowieka, który podlega wielkiej manipulacji oraz presji ze strony swojej partii. Jednak rozwój sytuacji powoli zmienia tę ocenę. Zaczynają wypływać nowe, tajemnicze fakty z jego życia, które doprowadzą do… Czy wszystko jest takie jak się nam wydaje na pierwszy rzut oka? Czy w polityce nie liczy się ani dobro, ani zło tylko skuteczność?

Znakomita para aktorska i zręcznie poprowadzona akcja spektaklu, odpowie na te pytania a także dostarczy Państwu niezapomnianych wrażeń oraz tematów do przemyśleń.


Dobry wieczór z Pakosińską - spektakl


Jak powiedział jeden z krytyków: Jeżeli śmiech to zdrowie, to ta kobieta jest nieśmiertelna a my wraz z nią!
Podczas przedstawienia usłyszeć będzie można specjalnie wybrane utwory w oryginalnych aranżacjach Grupy MoCarta, z multimedialnym udziałem kwartetu smyczkowego. Katarzyna Pakosińska, jako dyplomowana polonistka sprawdzi  znajomość ortografii, nauczy tańca gruzińskiego oraz zaprosi do wspólnego karaoke.

„To, że sprawa przechodzi na publiczność udowodnił jeden z zakatarzonych widzów spektaklu Katarzyny, który w trakcie poczuł się absolutnie zdrowy i jeśli potem nawet korzystał z chusteczki to jedynie w celu otarcia łez ze śmiechu i wzruszenia”.

Kobiecość, wdzięk i seksapil. Niesamowity uśmiech, który urzeka każdego. Katarzyna Pakosińska! Podczas spektaklu aktorka odkryje wiele tajemnic - również tych z własnego życiorysu, zasypie anegdotami i odpowie na wiele życiowych pytań. W czasie spotkania będzie można się dowiedzieć na przykład jak utrzymać szczęśliwy związek, jak zawalczyć o swoje szczęście albo jaką przyszłość wywróżył aktorce słynny pedagog, profesor Aleksander Bardini i co na to Sophia Loren.


Gwiezdne wojny: Skywalker. Odrodzenie 2D Dubbing


Członkowie organizacji Ruchu Oporu ponownie stawiają czoła Najwyższemu Porządkowi.

Wiek odbiorcy: 10+
Gatunek: Przygodowy, Sci-Fi
Produkcja: USA
Premiera: 19 grudnia 2019 (Polska), 18 grudnia 2019 (świat)
Czas trwania: 2:22
Wersja: 2D, Dubbing


Gwiezdne wojny: Skywalker. Odrodzenie 2D Napisy


Członkowie organizacji Ruchu Oporu ponownie stawiają czoła Najwyższemu Porządkowi.

Wiek odbiorcy: 10+
Gatunek: Przygodowy, Sci-Fi
Produkcja: USA
Premiera: 19 grudnia 2019 (Polska), 18 grudnia 2019 (świat)
Czas trwania: 2:22
Wersja: 2D, Napisy


Gwiezdne wojny: Skywalker. Odrodzenie 3D Dubbing


Członkowie organizacji Ruchu Oporu ponownie stawiają czoła Najwyższemu Porządkowi.

Wiek odbiorcy: 10+
Gatunek: Przygodowy, Sci-Fi
Produkcja: USA
Premiera: 19 grudnia 2019 (Polska), 18 grudnia 2019 (świat)
Czas trwania: 2:22
Wersja: 3D, Dubbing


Ukryta gra


Początek lat sześćdziesiątych. U szczytu kryzysu kubańskiego amerykańskie tajne służby porywają wybitnego matematyka Joshuę Mansky’ego. Nadużywający alkoholu zapomniany geniusz ma wystąpić w szachowym pojedynku przeciwko sowieckiemu mistrzowi Gawryłowowi na międzynarodowym turnieju w warszawskim Pałacu Kultury i Nauki. Rywalizacja to jednak tylko przykrywka do szpiegowskiej rozgrywki. Kiedy sojusznicy okazują się wrogami i nie wiadomo, komu naprawdę ufać, Mansky musi wykonać decydujący ruch, mający powstrzymać konflikt nuklearny.

Wiek odbiorcy: 15+
Gatunek: Thriller
Produkcja: Polska
Premiera: 8 listopada 2019 (Polska), 18 września 2019 (świat)
Czas trwania: 1:42
Wersja: 2D, PL


Boże Ciało


Inspirowana prawdziwymi wydarzeniami historia 20-letniego Daniela, który w trakcie pobytu w poprawczaku przechodzi duchową przemianę i skrycie marzy, żeby zostać księdzem. Po kilku latach odsiadki chłopak zostaje warunkowo zwolniony, a następnie skierowany do pracy w zakładzie stolarskim. Zamiast tego jednak, popychany niemożliwym do spełnienia marzeniem, Daniel kieruje się do miejscowego kościoła, gdzie zaprzyjaźnia się z proboszczem. Kiedy, pod nieobecność duchownego, niespodziewanie nadarza się okazja, chłopak wykorzystuje ją i w przebraniu księdza zaczyna pełnić posługę kapłańską w miasteczku. Od początku jego metody ewangelizacji budzą kontrowersje wśród mieszkańców, szczególnie w oczach surowej kościelnej Lidii. Z czasem jednak nauki i charyzma fałszywego księdza zaczynają poruszać ludzi pogrążonych w tragedii, która wstrząsnęła lokalną społecznością kilka miesięcy wcześniej. Tymczasem w miasteczku pojawia się dawny kolega Daniela z poprawczaka, a córka kościelnej, Marta, coraz mocniej zaczyna kwestionować duchowość młodego księdza. Wszystko to sprawia, że chłopakowi grunt zaczyna palić się pod nogami. Rozdarty pomiędzy sacrum i profanum bohater znajduje jednak w swoim życiu nowy, ważny cel. Postanawia go zrealizować, nawet jeśli jego tajemnica miałaby wyjść na jaw...

Wiek odbiorcy: 15+
Gatunek: Dramat
Produkcja: Polska
Premiera: 11 października 2019 (Polska), 29 sierpnia 2019 (świat)
Czas trwania: 1:55
Wersja: 2D, PL


1800 gramów


Kraków przygotowuje się na nadejście świąt. Ewa (Magdalena Różczka), kobieta dla której nie ma rzeczy niemożliwych, szuka nowych opiekunów dla dzieci pozbawionych rodzin. Jest wulkanem energii, potrafi wyważyć każde drzwi i nagiąć każdy przepis, aby im pomóc. Tuż przed Bożym Narodzeniem w jej życiu pojawia się niezwykła dziewczynka – Nutka, niemowlę pozostawione przez matkę. Dla jej dobra Ewa gotowa jest zrobić wszystko, nawet poświęcić siebie, swoją karierę i szansę na miłość… Nie spodziewa się, że wkrótce przez jej życie przetoczy się prawdziwa lawina emocji, na którą nie przygotowało jej nic, czego do tej pory doświadczyła. Czy bezinteresownie ratując jeden mały świat można uratować również siebie?

Wiek odbiorcy: 15+
Gatunek: Dramat
Produkcja: Polska
Premiera: 15 listopada 2019 (Polska), 12 listopada 2019 (świat)
Czas trwania: 1:40
Wersja: 2D, PL


Czarownica 2


Akcja filmu rozpoczyna się kilka lat po wydarzeniach "Czarownicy" Już wiemy co utwardziło serce słynnej negatywnej bohaterki Disneya i sprawiło, że rzuciła przekleństwo na maleńką księżniczkę Aurorę. Tym razem zagłębimy się w relacje między Diaboliną i Aurorą, które będą zawierać nowe sojusze oraz staną w obliczu silnych przeciwników w walce o ocalenie wrzosowisk oraz żyjących na nich magicznych stworzeń.

Wiek odbiorcy: 8+
Gatunek: Familijny, Fantasy
Produkcja: USA
Premiera: 18 października 2019 (Polska), 16 października 2019 (świat)
Czas trwania: 1:58
Wersja: 2D, Dubbing


Le Mans '66


Shelby (Damon) i Miles (Bale) wspólnie stawili czoło obojętności wielkich korporacji, prawom fizyki i własnym ograniczeniom, by zbudować rewolucyjny samochód wyścigowy dla Ford Motor Company i rzucić wyzwanie słynnym samochodom Enzo Ferrari w prestiżowym dwudziestoczterogodzinnym wyścigu Le Mans we Francji w 1966.

Wiek odbiorcy: 15+
Gatunek: Biograficzny, Dramat, Sportowy
Produkcja: USA
Premiera: 22 listopada 2019 (Polska), 30 sierpnia 2019 (świat)
Czas trwania: 2:32
Wersja: 2D, Napisy


Joker


Historia jednego z cieszących się najgorszą sławą superprzestępców uniwersum DC — Jokera. Przedstawiony przez Phillipsa obraz śledzi losy kultowego czarnego charakteru, człowieka zepchniętego na margines. To nie tylko kontrowersyjne studium postaci, ale także opowieść ku przestrodze w szerszym kontekście.

Wiek odbiorcy: 15+
Gatunek: Dramat, Kryminał 
Produkcja: Kanada, USA
Premiera: 4 października 2019 (Polska), 31 sierpnia 2019 (świat)
Czas trwania: 2:02
Wersja: 2D, Napisy


Jestem M. Misfit


Życie Julii (Sylwia Lipka) jest cudowne. Mieszka w Stanach Zjednoczonych, chodzi do świetnej szkoły, śpiewa i prowadzi popularny kanał w sieci. Po prostu „american dream”. Pewnego dnia, kiedy jej rodzice zdecydują się na powrót do Polski, wszystko się zmieni. Julia będzie musiała odnaleźć się w nowej szkole – Liceum Milenijnym rządzonym przez EKIPY: sportowców, nerdów, vlogerów, muzyków, fanek pięknego looku i VIP, której przewodzi zadufana Wiktoria. Razem z Magentą, szkolną outsiderką, i Kubą, niespełnionym muzykiem, stworzą paczkę wykluczonych. Niedługo w szkole odbędzie się coroczny konkurs muzyczny, w którym do wygrania będzie stypendium i wyjazd do Stanów Zjednoczonych. Julia nie może przegapić takiej okazji. Czy Julia będzie w stanie pokonać Wiktorię (Adrianna Kępka), królową popularności? Czy Julię i Kubę (Mateusz Ciawłowski) połączy coś więcej niż tylko szkolna przyjaźń?

Wiek odbiorcy: brak ograniczeń
Gatunek: Komedia
Produkcja: Polska
Premiera: 8 listopada 2019 (Polska), 8 listopada 2019 (świat)
Czas trwania: 1:28
Wersja: 2D, PL


Jak poślubić milionera?


„Jak poślubić milionera” to komediowy przewodnik dla wszystkich, którzy marzą o szczęśliwych związkach. Główni bohaterowie filmu zamiast czekać, aż ślepy los ześle im upragnioną miłość, biorą sprawy w swoje ręce i zapisują się na kurs gwarantujący znalezienie drugiej połówki. Oczywiście, jeśli przy okazji okaże się, że wybranek serca jest milionerem, nikt nie będzie przecież składać reklamacji. Czy faktycznie istnieją sprawdzone metody uwodzenia, które działają na wszystkich mężczyzn? Co można, a czego absolutnie nie wolno robić na pierwszej randce? Jak znaleźć miłość i nie zepsuć wszystkiego w jeden dzień?

Wiek odbiorcy: 15+
Gatunek: Komedia rom.
Produkcja: Polska
Premiera: 29 listopada 2019 (Polska), 29 listopada 2019 (świat)
Czas trwania: 1:43
Wersja: 2D, PL


Kraina lodu 2


Elsa i Anna wraz z przyjaciółmi udają się do Zaczarowanego Lasu w poszukiwaniu pomocy dla swego Królestwa.

Wiek odbiorcy: brak ograniczeń
Gatunek: Animacja, Przygodowy
Produkcja: Animacja, Przygodowy
Premiera: 22 listopada 2019 (Polska), 20 listopada 2019 (świat)
Czas trwania: 1:43
Wersja: 2D, Dubbing


Proceder


"Proceder" to poruszająca historia rapera Tomasza Chady –  chłopaka z blokowisk, z duszą poety i darem do wpadania w poważne kłopoty. Prawdziwy i szczery do bólu w swoich tekstach, Chada ginie w niewyjaśnionych okolicznościach zostawiając zszokowanych fanów i dziewczynę, którą kochał. Muzyka była całym jego życiem - pasją i światem, w który uciekał, gdy rzeczywistość nie miała mu zbyt wiele do zaoferowania.

Wiek odbiorcy: 15+
Gatunek: Biograficzny
Produkcja: Polska
Premiera: 15 listopada 2019 (Polska), 16 września 2019 (świat)
Czas trwania: 2:17
Wersja: 2D, PL


Współpracujemy

           

Zostań promotorem

Więcej

Moje konto