Najnowsze wiadomości z regionu

Pojezierze Drawskie i zachodniopomorskie

Chciał skoczyć z mostu. Najpierw postanowił zadzwonić

Chciał skoczyć z mostu. Najpierw postanowił zadzwonić

W niedzielę nad ranem młody mężczyzna zatelefonował na numer alarmowy 112 i oświadczył, że chce skoczyć z mostu, ponieważ nie widzi sensu dalszego życia. Policjanci z Ogniwa Patrolowo- Interwencyjnego z Wałcza zapobiegli tragedii. 37 -latek został przekazany pod opiekę lekarzy.

Była godzina 04.45, kiedy wałeccy zostali powiadomieni o młodym mężczyźnie, który chce popełnić samobójstwo skacząc z mostu. Zdarzenie miało miejsce na terenie Centralnego Ośrodka Sportu w Wałczu. 37- letni mężczyzna zatelefonował na numer alarmowy i  przekazał informację dyspozytorowi o swoim zamiarze.

Dyspozytor 112 kontynuował rozmowę z desperatem, a w tym czasie  na miejsce został skierowany patrol z Ogniwa Patrolowo- Interwencyjnego. Dzięki sile spokoju, empatii policjantów mężczyzna zmienił zamiar i postanowił posłuchać mundurowych. Funkcjonariusze zdjęli 37- latka z mostu i przekazali pod opiekę służbom medycznym. 

Błąd: Brak artykułów do wyświetlenia

Będący młodzi stażem i wiekiem interweniujący policjanci wykazali się profesjonalizmem a przede wszystkim ogromną empatią i zrozumieniem podejmując działania wobec osoby, będącej w trudnej sytuacji.

Jak informują policjanci zawiadomią odpowiednie służby, aby udzielić 37- letniemu, bezdomnemu mężczyźnie, rzetelnej i skutecznej pomocy.


Drukuj   E-mail

Related Articles

Informacje

DSI - Drawskie Strony Internetowe (2006-2021)
Design GavickPro
Hosting dostarcza Kylos
Wszystkie Prawa Zastrzeżone