Ta strona używa plików cookie w celu usprawnienia i ułatwienia dostępu do serwisu oraz prowadzenia danych statystycznych. Dalsze korzystanie z tej witryny oznacza akceptację tego stanu rzeczy.
Polityka Prywatności
Jak wyłączyć cookies?   
ROZUMIEM

Największe polskie przeboje wybrzmiały w Złocieńcu. El Banda z projektem "Niech żyje bal"

  • Napisane przez  DSI
Największe polskie przeboje wybrzmiały w Złocieńcu. El Banda z projektem "Niech żyje bal"

Wspaniałe muzyczne widowisko przyciągnęło mieszkańców regionu do Złocienieckiego Ośrodka Kultury. Podczas koncertu zatytułowanego „Niech żyje bal” publiczność miała okazję usłyszeć największe polskie przeboje w wyjątkowych aranżacjach. Wydarzenie dostarczyło lokalnej społeczności oraz miłośnikom dobrej muzyki niezapomnianych emocji.

W Złocienieckim Ośrodku Kultury (ZOK) odbył się wyjątkowy koncert pod hasłem „Niech żyje bal”. Publiczność zgromadzona na sali miała okazję wysłuchać bogatego repertuaru składającego się z największych i najbardziej znanych polskich przebojów.

Na scenie zaprezentował się zespół El Banda, który przygotował na tę okazję specjalne, unikalne wykonania popularnych utworów. Muzyczne widowisko uświetnił również gościnny występ kobiecej formacji „Gracja”. Grupa zaprezentowała się pod kierownictwem Dzidki Harańczyk, wnosząc do całego wydarzenia dodatkowe walory artystyczne.

Pełna fotorelacja z tego muzycznego wieczoru, dokumentująca przebieg koncertu i atmosferę panującą w Złocienieckim Ośrodku Kultury, została przygotowana przez Elżbietę Kordek.

Dalsza część informacji pod blokiem filmowym

Dodatkowe informacje

  • .:

Skomentuj

Make sure you enter all the required information, indicated by an asterisk (*). HTML code is not allowed.

Powrót na górę

Moje konto

Współpracujemy

        

Zostań promotorem

Więcej