Kolejna zarażona wirusem w Szczecinie pracowała w Wojewódzkim Urzędzie Pracy

  • Napisane przez  DSI
Kolejna zarażona wirusem w Szczecinie pracowała w Wojewódzkim Urzędzie Pracy

Kolejny już, szósty potwierdzony przypadek zarażenia koronawirusem w województwie zachodniopomorskim.

Wczoraj, w niedzielę wieczorem szpital zakaźny przy ul. Arkońskiej w Szczecinie poinformował o kolejnym potwierdzonym przypadku zarażenia koronawirusem. Marszałek województwa zachodniopomorskiego Olgierd Geblewicz za pomocą socialmediów przekazał wiadomość, że ten kolejny stwierdzony w Szczecinie przypadek zakażenia koronawirusem dotyczy pracownicy podległej mu jednostki.

„Jej stan jest dobry, lecz należy się liczyć ze znacznymi utrudnieniami w pracy, lub zawieszenia działalności jednostki” – napisał na Twitterze Geblewicz.

Urząd wstrzymuje obsługę interesantów

W związku z istniejącym zagrożeniem zakażenia koronawirusem, obsługa klienta w Wojewódzkim Urzędzie Pracy w Szczecinie zostaje wstrzymana do odwołania – poinformował urząd na swojej stronie

W ramach poniższych działań kontaktować się można jedynie pod wskazane adresy mailowe:

  • 1) Koordynacji systemów zabezpieczenia społecznego z tytułu bezrobocia - Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.
  • 2) Rejestru Agencji Zatrudnienia - Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.
  • 3) Rejestru Instytucji Szkoleniowych - Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.
  • W zakresie spraw związanych ze wdrażaniem Europejskiego Fundusz Społecznego należy kontaktować się z Biurem Informacji i Promocji EFS - Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript. , Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.
  • Pozostałe sprawy - Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript. lub Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

Dodatkowe informacje

  • Przeczytaj jeszcze:
    Intermarche Drawsko
Powrót na górę

Współpracujemy

           

Zostań promotorem

Więcej

Moje konto