Repertuar Kina "DRAWA"

Balerina


11-letnia Felicja od zawsze marzy o tym, by zostać baleriną w paryskiej operze. Razem z najlepszym przyjacielem, spryciarzem Wiktorem ucieka z sierocińca, by spróbować swych sił w paryskiej szkole baletu. Dzięki swej pasji, urokowi i talentowi trafia pod opiekuńcze skrzydła dawnej gwiazdy baletu Madame Odetty, która otworzy przed Felicją magiczny świat tańca i muzyki. Wielkie plany małej Felicji może pokrzyżować jej największa rywalka – podstępna Camille, której matka nie cofnie się przed niczym, by utorować córce drogę do kariery. Na szczęście Felicja zawsze może polegać na Wiktorze i Madame Odetcie, którzy nie pozwolą jej zwątpić w siebie i w swoje marzenia.

Wiek odbiorcy: b/o
Gatunek: Animacja 

Produkcja: Francja, Kanada
Premiera: 20 stycznia 2017 (Polska), 30 listopad 2016 (świat) 
Czas trwania: 1:29
Wersja: 2D, Dubbing

 


Reggaeside - koncert


Koncert zespołu Reggaeside, 11 lutego 2017r., ul. Piłsudskiego 12

https://www.youtube.com/watch?v=XK-pRW3nFhw - Czas - teledysk promujący nadchodzącą płytę o tytule "Szczęście"

https://www.youtube.com/watch?v=Vd9Vnrbld4I - Regeneracja - występ z programu MBTM

http://teleexpress.tvp.pl/27665617/reggaeside - Reggaeside w Teleexpresie 9.11.2016 r.

https://www.facebook.com/Reggaeside - facebook

Ciemniejsza strona Greya


Druga część ekranizacji światowego bestselleru - trylogii autorstwa E.L. James. Przy takich emocjach rozstanie musiało nastąpić, przy takiej namiętności mogło być tylko chwilowe. Skomplikowany miłosny związek Christiana i Any przechodzi w kolejną fazę. On proponuje, że zrezygnują z układu dominujący-poddana, ona uczy się życia w luksusie i miłości. On próbuje zrezygnować z manii kontrolowania, ona stara się mu w tym pomóc. Niespodziewanie na drodze ich szczęścia staje poprzednia miłość Christiana...

Wiek odbiorcy: 15+
Gatunek: Melodramat

Produkcja: USA
Premiera: 10 lutego 2017 (Polska), 8 lutego 2017 (świat)
Czas trwania: 2:01
Wersja: 2D, Napisy


Zwierzęta nocy


Przed piętnastoma laty Susan Morrow opuściła męża, Walkera, ambitnego pisarza w wiecznym kryzysie twórczym. Dziś Susan jest właścicielką galerii i szczęśliwą małżonką innego mężczyzny. Któregoś dnia otrzymuje od Walkera rękopis jego pierwszej książki, brutalnego thrillera, który Susan interpretuje jako symboliczną zemstę za rozstanie. Poznajemy koleje losu Tony’ego Hastingsa, profesora matematyki, i jego rodziny. Hipnotyczna, tajemnicza, przerażająca treść książki sprawia, że Susan z trudem rozpoznaje rzeczywistość, w której się znajduje. Oba plany (realne życie i fabuła książki) mieszają się, zamazują, przeplatają. Mroczna historia z kart powieści zmusza Susan do zmierzenia się z ciemnością, jaka kryje się w jej sercu i przeszłości…

Wiek odbiorcy: 15+
Gatunek: Thriller

Produkcja: USA
Premiera: 18 listopada 2016 (Polska), 2 września 2016 (świat)
Czas trwania: 1:55
Wersja: 2D, Napisy


La La Land


Mia jest początkującą aktorką, która w oczekiwaniu na szansę pracuje jako kelnerka. Sebastian to muzyk jazzowy, który zamiast nagrywać płyty, gra do kotleta w podrzędnej knajpce. Gdy drogi tych dwojga przetną się, połączy ich wspólne pragnienie, by zacząć wreszcie robić to co kochają. Miłość dodaje im sił, ale gdy kariery zaczynają się wreszcie układać, coraz mniej jest czasu i sił dla siebie nawzajem. Czy uda im się ocalić uczucie, nie rezygnując z marzeń?

Wiek odbiorcy: 12+
Gatunek: Melodramat, Musical

Produkcja: USA
Premiera: 20 stycznia 2017 (Polska), 31 sierpnia 2016 (świat) 
Czas trwania: 2:06
Wersja: 2D, Napisy


Sing 3D


W świecie zamieszkanym przez zwierzęta teatr prowadzony przez koalę Bustera Moona (Matthew McConaughey) popada w tarapaty. Kochając teatr, zrobi on jednak wszystko, by go ocalić. Ostatnią szansą na przetrwanie jest wielki konkurs, który pomoże odnaleźć najpiękniejszy głos świata. Głos, który ocali teatr.  Do konkursu staną: nucąca cicho jak mysz pod miotłą Mysz (Seth MacFarlane), nieśmiała Słonica (Tori Kelly), której towarzyszy pewna siebie matka (Reese Witherspoon), młody gangster Gorilla i punkowa rebeliantka Jeżozwierzyca (Scarlett Johansson).

Wiek odbiorcy: b/o
Gatunek: Animacja, Komedia, Musical

Produkcja: Japonia, USA
Premiera: 6 stycznia 2017 (Polska), 11 września 2016 (świat) 
Czas trwania: 1:50
Wersja: 3D, Dubbing

 


Sing 2D


W świecie zamieszkanym przez zwierzęta teatr prowadzony przez koalę Bustera Moona (Matthew McConaughey) popada w tarapaty. Kochając teatr, zrobi on jednak wszystko, by go ocalić. Ostatnią szansą na przetrwanie jest wielki konkurs, który pomoże odnaleźć najpiękniejszy głos świata. Głos, który ocali teatr.  Do konkursu staną: nucąca cicho jak mysz pod miotłą Mysz (Seth MacFarlane), nieśmiała Słonica (Tori Kelly), której towarzyszy pewna siebie matka (Reese Witherspoon), młody gangster Gorilla i punkowa rebeliantka Jeżozwierzyca (Scarlett Johansson).

Wiek odbiorcy: b/o
Gatunek: Animacja, Komedia, Musical

Produkcja: Japonia, USA
Premiera: 6 stycznia 2017 (Polska), 11 września 2016 (świat) 
Czas trwania: 1:50
Wersja: 2D, Dubbing


Paterson


Paterson (Adam Driver) jest kierowcą miejskiego autobusu. Niczego mu nie brakuje. Kocha swoją pełną szalonych pomysłów żonę (Golshifteh Farahani), która każdego dnia tworzy nowy plan na przyszłość. Mężczyzna ma czas na swoją pasję (pisanie wierszy), spacery z psem i spotkania z grupą zaprzyjaźnionych ekscentryków. Jest wśród nich przeżywający zawód miłosny kompan od kufla, wyzwolona singielka przesiadująca wieczorami w barze, czy wiecznie narzekający kolega z pracy, który zazdrości Patersonowi pogody ducha. Jednak na skutek zabawnego zbiegu okoliczności stoicki spokój tytułowego bohatera zostaje poddany próbie.

Wiek odbiorcy: 15+
Gatunek: Dramat, Komedia

Produkcja: Francja, Niemcy, USA
Premiera: 30 grudnia 2016 (Polska), 16 maja 2016 (świat)
Czas trwania: 1:53
Wersja: 2D, Napisy


Powidoki


Bohaterem filmu „Powidoki” jest Władysław Strzemiński, artysta, który nie poddał się socrealizmowi i doświadczył dramatycznych skutków swoich wyborów artystycznych. To film o tym jak socjalistyczna władza zniszczyła charyzmatycznego, niepokornego człowieka.

Wiek odbiorcy: 15+
Gatunek: Biograficzny, Dramat

Produkcja: Polska
Premiera: 13 stycznia 2016 (Polska), 10 września 2016 (świat)
Czas trwania: 1:38
Wersja: 2D, PL


Wilk w owczej skórze


Młody wilk Szary, syn charyzmatycznego wodza stada, wcale nie garnie się do tego, aby zostać jego następcą. Interesują go: dobra zabawa, tańce i wycie do Księżyca z kolegami, szalone pościgi za owcami i wylegiwanie się na słonecznych polanach. Jednak pewnego dnia, za sprawą niefortunnego zaklęcia, jego beztroskie życie wywróci się do góry nogami. Pewny siebie wilczek obudzi się… w owczej skórze! Jeżeli chce wrócić do dawnego życia, musi nauczyć się żyć wśród stada sympatycznych, ale strasznie rozbrykanych owieczek. Jednak kiedy nadejdzie niebezpieczeństwo, pokaże prawdziwą naturę i stanie w obronie wełnianych przyjaciół.

Wiek odbiorcy: b/o
Gatunek: Animacja, Familijny, Komedia

Produkcja: Rosja
Premiera: 18 listopada 2016 (Polska), 22 kwietnia 2016 (świat) 
Czas trwania: 1:33
Wersja: 2D, Dubbing


Lion. Droga do domu


Film został zainspirowany prawdziwą historią o nadzwyczajnej odwadze i wielkiej sile miłości. Pięcioletni chłopiec gubi się na ulicach Kalkuty, tysiące kilometrów od domu. Napotkanym ludziom nie jest w stanie powiedzieć o sobie wiele. Nie zna nazwiska ani adresu rodziny. Zdany wyłącznie na siebie, musi stawić czoła zagrożeniom czekającym na ulicach wielomilionowego miasta. W najmniej oczekiwanym momencie jego los odmienia para Australijczyków. 25 lat później, już jako mężczyzna, wyrusza na poszukiwanie utraconego domu i rodziny.

Wiek odbiorcy: 12+
Gatunek: Dramat

Produkcja: Australia, USA, Wielka Brytania
Premiera: 2 grudnia 2016 (Polska), 10 września 2016 (świat)
Czas trwania: 2:09
Wersja: 2D, Napisy


Izabela Trojanowska - koncert


IZABELA TROJANOWSKA – wokalistka znana starszemu pokoleniu z takich przebojów jak „Wszystko czego dziś chcę”, „Tyle samo prawd ile kłamstw” i „Pieśń o cegle”, była objawieniem na polskiej scenie rockowej lat 80-tych. Jej najsłynniejszy album "Układy" , który ukazał się w 1982 roku i z którego pochodzą największe jej hity, do dziś jest jednym z najważniejszych w historii polskiej muzyki rockowej.

W tym roku artystka zmieniła swój image i w listopadzie na rynku ukazała się jej nowa płyta „NA.SKOS”. Ten wyjątkowy, odważny i bardzo osobisty album Trojanowskiej miał swoją premierę 10 listopada. Płytę promuje singiel „Posłańcy siedmiu burz”, który opowiada współczesną wersję miłości Bonnie i Clyde.

W Drawsku Izabela Trojanowska wystąpi w sali Centrum Kultury w niedzielę, 22 stycznia 2017r. o godz. 17.00, a jej recital dedykowany będzie babciom i dziadkom. Zachęcamy, aby już teraz kupić bilety i tym samym podarować ukochanym dziadkom najwspanialszy prezent - muzyczną podróż do ich młodości.

Zapraszamy na koncert!


Assassin's Creed 3D Napisy


Ekranizacja serii bijących rekordy popularności gier komputerowych. Dzięki rewolucyjnej technice, która zapewnia dostęp do zapisanych w genach wspomnień, Callum Lynch (Michael Fassbender) może przeżywać przygody swego przodka, Aguilara z Hiszpanii okresu wielkiej inkwizycji. Odkrywa przy tym, że jest potomkiem tajnego stowarzyszenia Asasynów. Zdobywa niezwykłą wiedzę i umiejętności, które pozwalają mu stawić czoło okrutnej i potężnej organizacji Templariuszy we współczesnym świecie.

Wiek odbiorcy: 12+
Gatunek: Przygodowy

Produkcja: Francja, USA, Wielka Brytania
Premiera: 6 stycznia 2017 (Polska), 14 grudnia 2016 (świat)
Czas trwania: 2:00
Wersja: 3D, Napisy


Po prostu przyjaźń


"Po prostu przyjaźń" to wielowątkowa komedia o grupie przyjaciół. Są ze sobą na dobre i złe, na zawsze. Aż pewnego dnia... Alina (Sonia Bohosiewicz) i Marian (Marcin Perchuć) wygrywają do spółki wielkie pieniądze i muszą się nimi jakoś podzielić. Ivanka (Magdalena Różczka), singielka i menadżerka na wysokich obcasach, postanawia mieć dziecko, pomóc ma jej w tym serdeczny przyjaciel (Bartłomiej Topa). Filip (Kamil Kula) zaryzykuje twarz i karierę dla kaprysu zwariowanej kolekcjonerki guzików (Aleksandra Domańska). Stateczny profesor (Krzysztof Stelmaszyk) będzie musiał zdecydować, czy dla przyjaciela (Przemysław Bluszcz) warto złamać zasady. Tymczasem zgrana paczka przyjaciół (Agnieszka Więdłocha, Aleksandra Domańska, Maciej Zakościelny, Piotr Stramowski, Marcin Perchuć) wyrusza w góry, gdzie odkrywa tajemnicę, która na zawsze zmieni ich życie. Co wybiorą? Lojalność czy pieniądze? Przyjaźń czy miłość? Prawdę czy kłamstwo? Własne czy cudze szczęście? Każdy wybór dla bohaterów komedii "Po prostu przyjaźń" oznacza tarapaty. Kto pomoże im się z nich wydobyć? Wiadomo: przyjaciele. Bo przyjaźń, jak żadna inna inwestycja, zawsze się opłaca.

Wiek odbiorcy: 15+
Gatunek: Komedia

Produkcja: Polska
Premiera: 6 stycznia 2017 (Polska), 6 stycznia 2017 (świat)
Czas trwania: 2:14
Wersja: 2D, PL


Zakwakani


Dawno, dawno temu, gdy drób cieszył się wolnością, a jaja nie kojarzyły się z jajecznicą… na pewnej odległej wyspie doszło do wydarzeń, które na zawsze odmieniły los kaczego rodu. Kaczy mędrzec o magicznych mocach przewodził tam swemu kochającemu spokój stadu i nic nie zapowiadało kłopotów. Nadszedł jednak dzień, gdy Zła Czarodziejka (gorsza od ptasiej grypy) pragnąca za wszelką cenę zachować wieczną młodość, postanowiła porwać mędrca, by wykorzystać jego niezwykłe zdolności. Traf chciał, że w tym samym czasie na wyspie wylądowała eskadra bojowych kaczek z dalekiego kraju, która mimo woli znalazła się w centrum zamieszania. Żółtodziób – dzielny syn mędrca i Erica – piękna córka dowódcy eskadry musieli połączyć siły, by przekonać swych upartych ojców do współpracy, zanim Czarodziejka zrealizuje swój paskudny plan. Tak zaczyna się pełna przygód opowieść o tym, że dzięki przyjaźni nawet nieopierzeni mogą stać się bohaterami i z czasem obrosnąć w piórka.

Wiek odbiorcy: b/o
Gatunek: Animacja, Familijny, Przygodowy

Produkcja: Rosja, Chiny, USA
Premiera: 11 listopada 2016 (Polska), 18 lutego 2016 (świat) 
Czas trwania: 1:21
Wersja: 2D, Dubbing


Moje konto

Polecane

Wiadomości

Styl życia

Więcej